Misja

Nie ma takiej rzeczy, której wola ludzka, nie byłaby zdolna osiągnąć przez dobrowolne działanie jednostek
połączonych we wspólnym
wysiłku. _Alexander de Tocqueville_

Kalendarium


Dzisiaj jest: Sobota
23 Września 2017
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Zodiak: Waga


Stowarzyszenie Olimpia
Działania 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 września 2017 04:36

Zapraszamy na zajęcia

 

Zajęcia unihokeja dla chłopców

od 5 roku życia

wtorek/piątek 17.00 - 18.30.

Wyjazdy na basen do Wyszkowa

- nauka i doskonalenie pływania

poniedziałek, 16.00 - 19.30

(od 2 października)

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

dla dzieci

czwartek, 15.00 - 16.30

Poprawiony: środa, 06 września 2017 13:23
 
Czech Open 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 sierpnia 2017 11:19

Największa unihokejowa impreza w Europie za nami. Wzięło w niej udział 
248 drużyn z 19 krajów.


Olimpia Łochów - IBK Here For Beer (Estonia) 5:2

Bramki: Krystian Moleń x2, Kacper Wierzchołowski x2, Sebastian Sternicki

Florbalová škola Plzeň (Czechy) - Olimpia Łochów  1:1

Bramki: Michał Skura

Olimpia Łochów - ASK Lovosice - LFP (Czechy) 4:3

Bramki: Piotr Kaniuk, Kacper Wierzchołowski, Łukasz Sadolewski, Michał Skura

1/32 finału SKV (Czechy) - Olimpia Łochów 8:3

Bramki: Grzegorz Marszał x2, Kacper Skura.

 

 

A w międzyczasie ... znaleźliśmy czas na relaks



Poprawiony: niedziela, 20 sierpnia 2017 11:54
 
PUCHAR POLSKI 2017 harmonogram PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 czerwca 2017 15:09

 

ARENA 1, ul. Wyspiańskiego
Sobota, 17.06.2017
Czas Gospodarz Gość Wynik
10.00 Aligator UKS Chwarzno Gdynia SP 5 Garwolin 4:0
10.25 UKS Zryw Przykona UKS Orlęta Warszawa 4:0
10.50 KS Dragons Płoskinia ZS Baniocha 14:0
11.15 SP Swięcice UKS Bankówka Zielonka 2:4
11.40 UKS Trolik Opole UKS Kołaczkowo 2:6
12.05 ULKS Olimpia Łochów SP 175 Warszawa 1:1
12.30 SP 5 Garwolin UKS Zryw Przykona 0:7
12.55 UKS Nolet Żabi Róg UKS Orlęta Warszawa 5:2
13.15 KS Dragons Płoskinia SP Swięcice 4:2
13.40 UKS Bankówka Zielonka ZS Baniocha 15:0
14.05 SP 175 Warszawa UKS Kołaczkowo 1:0
14.30 ULKS Olimpia Łochów UKS Trolik Opole 6:3
14.55 Aligator UKS Chwarzno Gdynia UKS Zryw Przykona 2:3
15.20 SP 5 Garwolin UKS Nolet Żabi Róg 5:3
15.45 UKS Bankówka Zielonka KS Dragons Płoskinia 1:1
16.10 ZS Baniocha SP Swięcice 0:8
16.35 UKS Orlęta Warszawa SP 5 Garwolin 0:3
17.00 UKS Nolet Żabi Róg Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0:3
17.25 UKS Trolik Opole SP 175 Warszawa 2:6
17.50 UKS Kołaczkowo ULKS Olimpia Łochów 2:3
18.15 UKS Orlęta Warszawa Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4:3
18.40 UKS Zryw Przykona UKS Nolet Żabi Róg 4:0
Niedziela, 18.06.2017
Czas Gospodarz Gość Wynik

P     L     A     Y    O F F
9.00 C2 UKS Dragona Płoskinia B5 UKS Orlęta Warszawa 7:0
9.25 B4 UKS Nolet Żabi Róg A3 UKS Kołaczkowo 1:2
9.50 A2 ULKS Olimpia Łochów C3 SP Swięcice 0:7
10.15 B2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia
A4 UKS Trolik Opole 5:1
10.40 C4 ZS Baniocha B3 SP 5 Garwolin 1:2
11.05 A1 SP 175 Warszawa C2/B5 Dragon Ploskinia 0:1
11.30 B4/A3 UKS Kołaczkowo B1 UKS Zryw Przykona 1:2
12.00 A2/C3  SP Swięcice B2/A4  Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2:2 (0:1k)
12.30 C1 UKS Bankówka Zielonka C4/B3  SP 5 Garwolin 5:0
13.00 A1/C2/B5 UKS Dragons Płoskinia B4/A3/B1   UKS Zryw Przykona 0:1
13.30 A2/C3/B2/A4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia C1/C4/B3  UKS Bankówka Zielonka 2:4
14.00 o 3 miejsce  UKS Dragons Płoskinia - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 7:2
14.30 UKS Bankówka Zielonka - UKS Zryw Przykona 1:1 (1:0k)
15.15 Zakończenie Hala Sportowa Wyspiańskiego 20

ARENA 2, ul. 1 maja 47.
Sobota, 17.06.2017
10.00 UKS Bankówka Zielonka MUKS Zielonka 7:1
10.30 UKS Kołaczkowo SP 27 Gdańsk 0:5
11.00 UKS Zryw Przykona SP 5 Garwolin 3:0
11.30 ULKS Olimpia Łochów UKS Nolet Żabi Róg 3:7
12.00 SP 2 Bydgoszcz UKS Bankówka Zielonka 1:4
12.30 SP 5 Garwolin UKS "Śródmieście" MDK 4 Bydgoszcz 2:1
13.00 UKS Kołaczkowo UKS Nolet Żabi Róg 4:8
13.30 Aligator UKS Chwarzno Gdynia UKS Zryw Przykona 1:6
14.00 obiad Hala sportowa ul. Wyspiańskiego 20
15.30 MUKS Zielonka SP 2 Bydgoszcz 5:0
16.00 SP 27 Gdańsk ULKS Olimpia Łochów 7:0
16.30 SP 5 Garwolin Aligator UKS Chwarzno Gdynia 9:1
17.00 UKS "Śródmieście" MDK 4 Bydgoszcz UKS Zryw Przykona 1:1
17.30 ULKS Olimpia Łochów UKS Kołaczkowo 2:4
18.00 UKS Nolet Żabi Róg SP 27 Gdańsk 5:1
18.30 UKS "Śródmieście" MDK 4 Bydgoszcz Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5:0
Niedziela, 18.06.2017
Czas Gospodarz Gość Wynik
P     L     A     Y    O F F
9.00 C2 MUKS Zielonka B4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5:1
9.25 A4 ULKS Olimpia Łochów B3 UKS "Śródmieście" MDK 4 Bydgoszcz 0:5
9.50 A3 UKS Kołaczkowo C3 SP 2 Bydgoszcz 3:0
10.15 A1 UKS Nolet Żabi Róg MUKS Zielonka 2:4
10.40 A4/B3 UKS Śródmieście MDK Bydgoszcz B2 SP 5 Garwolin 1:5
11.05 A2 SP 27 Gdańsk C1 UKS Bankowka Zielonka 1:1 (1:0k)
11.30 A3/C3 Kołaczkowo B1 UKS Zryw Przykona 1:2
11.55 A1/C2/B4 MUKS Zielonka A4/B3/B2 SP Garwolin 2:1
12.25 A2/C1 SP 27 Gdańsk A3/C3/B1 UKS Zryw Przykona 1:3
13.00 o 3 miejsce SP 5 Garwolin -- SP 27 Gdansk 2:2 (0:1 k)
13.25 finał MUKS Zielonka -- UKS Zryw Przykona 2:1

PARTNER


Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 14:09
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16

Kontakt

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Olimpia"
_07-130 Łochów_ _Wyspiańskiego 20_ stowarzyszenie.olimpia@gmail.com ____REG. 141218362____ ____NIP: 8241752295____ ____KRS: 0000292969____

Sponsorzy

GMINA ŁOCHÓW
Reklama

Kalendarz

wrzesień 2017
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Facebook