Harmonogram chłopcy 2011 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Boisko 1

   WYNIK
2SKS Olimpia ŁochówUKS Fenomen Babimost5:6
4Aligator UKS Chwarzno Gdynia 1SP Chudek3:3
6UKS KołaczkowoAligator UKS Chwarzno Gdynia 211:1
8SKS Olimpia ŁochówUKS  Zryw Przykona3:6
10Aligator UKS Chwarzno Gdynia 1SP2 Hrubieszów1:2
12UKS Bankówka ZielonkaAligator UKS Chwarzno Gdynia 214:0
14SKS Olimpia ŁochówUKS Jedynka Orzysz 11:9
16UKS Fenomen BabimostUKS  Zryw Przykona3:3
18SKS Olimpia ŁochówAligator UKS Chwarzno Gdynia 16:1
20UKS Fenomen BabimostAligator UKS Chwarzno Gdynia 23:1
22Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2UKS Jedynka Orzysz 20:1
24UKS Fenomen BabimostUKS Jedynka Orzysz 25:0
26UKS Jedynka Orzysz 1UKS Fenomen Babimost8:1
28UKS KołaczkowoSP2 Hrubieszów10:0
30UKS Fenomen BabimostSP2 Hrubieszów4:0
32UKS Fenomen BabimostUKS  Zryw Przykona2:3
34UKS Jedynka Orzysz 1UKS Kołaczkowo1:7
 FINAŁ  
36UKS KołaczkowoUKS Bankówka Zielonka7:2

Boisko 2

1UKS KołaczkowoUKS Bankówka Zielonka2:2
3UKS  Zryw PrzykonaUKS Jedynka Orzysz 13:3
5SP2 HrubieszówUKS Jedynka Orzysz 25:1
7   
9UKS Fenomen BabimostUKS Jedynka Orzysz 12:8
11SP ChudekUKS Jedynka Orzysz 25:1
13Aligator UKS Chwarzno Gdynia 1UKS Jedynka Orzysz 21:2
15SP ChudekSP2 Hrubieszów6:4
17UKS Fenomen BabimostAligator UKS Chwarzno Gdynia 15:1
19SKS Olimpia ŁochówUKS Jedynka Orzysz 28:0
21Aligator UKS Chwarzno Gdynia 1SKS Olimpia Łochów2:2
23Aligator UKS Chwarzno Gdynia 1Aligator UKS Chwarzno Gdynia 21:0
25UKS Bankówka ZielonkaUKS  Zryw Przykona8:1
27SKS Olimpia ŁochówSP Chudek4:2
29UKS  Zryw PrzykonaSP Chudek3:1
31SP2 HrubieszówSP Chudek1:4
33SKS Olimpia ŁochówUKS Bankówka Zielonka2:11
 III MIEJSCE  
35SKS Olimpia ŁochówUKS Jedynka Orzysz 13:1

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Harmonogram dziewczęta 2009 i młodsze

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Boisko I

9.30Aligator UKS Chwarzno GdyniaOCKK Biedronki SP Chudek3:6
9.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1KS Dragons Płoskinia15:0
10.10Szkoła Podstawowa w HalinowieMLUKS Jedynka Trzebiatów6:2
10.30Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Kopla Paczkowo 21:13
10.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Pancerni Żurawica10:0
11.10Szkoła Podstawowa w HalinowieUKS Jedynka Orzysz4:1
11.30OCKK Biedronki SP ChudekUKS Kopla Paczkowo 24:4
11.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Salezjanie Poznań8:3
12.10Szkoła Podstawowa w HalinowieUKS Kopla Paczkowo 11:2
    
13.30UKS Kopla Paczkowo 1MLUKS Jedynka Trzebiatów6:3
13.50UKS Wilki GodkowoUKS Pancerni Żurawica2:5
14.10Szkoła Podstawowa w HalinowieINTERPLASTIC Olimpia Osowa 25:1
    
14.50MLUKS Jedynka TrzebiatówUKS Wilki Godkowo3:6
15.10KS Dragons PłoskiniaAligator UKS Chwarzno Gdynia10:2
15.30UKS Kopla Paczkowo 2UKS Pancerni Żurawica3:5
15.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1Szkoła Podstawowa w Halinowie9:0
    
16.30UKS Pancerni ŻurawicaINTERPLASTIC Olimpia Osowa 112:1
17.00FINAŁ 
 INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Kopla Paczkowo 17:3

Boisko II

9.30INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2UKS Wilki Godkowo2:6
9.50UKS Salezjanie PoznańUKS Pancerni Żurawica6:2
10.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Jedynka Orzysz9:1
10.30INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2UKS Bankówka Zielonka2:2
10.50UKS Salezjanie PoznańKS Dragons Płoskinia7:2
11.10UKS Kopla Paczkowo 1MLUKS Jedynka Trzebiatów8:0
11.30UKS Wilki GodkowoUKS Bankówka Zielonka3:8
11.50UKS Pancerni ŻurawicaKS Dragons Płoskinia4:2
12.10UKS Jedynka OrzyszMLUKS Jedynka Trzebiatów5:2
    
13.30OCKK Biedronki SP ChudekUKS Jedynka Orzysz0:6
13.50UKS Bankówka ZielonkaKS Dragons Płoskinia4:2
14.10UKS Salezjanie PoznańAligator UKS Chwarzno Gdynia10:1
14.30OCKK Biedronki SP ChudekINTERPLASTIC Olimpia Osowa 23:3 k. 1:0
    
15.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Jedynka Orzysz10:2
15.30UKS Bankówka ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 3:3. k. 1:0
    
16.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Bankówka Zielonka10:2
 III MIEJSCE  
16.50UKS Pancerni ŻurawicaUKS Bankówka Zielonka2:3

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Harmonogram chłopcy 2009 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

BOISKO I

9.00UKS Europejczyk GdańskUKS Wilki Godkowo2:3
9.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1MUKS Zielonka3:0
9.40SKS Olimpia ŁochówUKS Jastrzębie z Żytowiecka 15:1
10.00UKS Europejczyk GdańskUKS Victoria Gułtowy6:5
10.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1UKS Jastrzębie z Żytowiecka 28:1
10.40SKS Olimpia ŁochówUKS Chynów Zielona Góra7:3
11.00UKS Wilki GodkowoUKS Victoria Gułtowy1:3
11.20MUKS ZielonkaUKS Jastrzębie z Żytowiecka 210:0
11.40UKS Jastrzębie z Żytowiecka 1UKS Chynów Zielona Góra7:1
    
12.00UKS Wilki GodkowoUKS Jastrzębie z Żytowiecka 23:0
12.20MMKS PodhaleUKS Jastrzębie z Żytowiecka 14:8
12.40UKS Wilki GodkowoUKS Chynów Zielona Góra5:2
    
14.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Ambra Ołtarzew9:3
14.20UKS Chynów Zielona GóraUKS Jastrzębie z Żytowiecka 23:1
14.40UKS Victoria GułtowyKS Dragons Płoskinia5:3
15.00UKS Europejczyk GdańskInterplastic Olimpia Osowa Gdańsk 26:5
    
15.40UKS Victoria GułtowyUKS Jastrzębie z Żytowiecka 10:11
16.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Europejczyk Gdańsk7:4
    
16.40UKS Victoria GułtowyMUKS Zielonka9:5
17.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Jastrzębie z Żytowiecka 17:2
17.40   
18.00FINAŁ 
 SKS Olimpia ŁochówAligator UKS Chwarzno Gdynia7:3

BOISKO 2

9.00UKS Bankówka ZielonkaMMKS Podhale4:6
9.20KS Dragons PłoskiniaAligator UKS Chwarzno Gdynia2:8
9.40Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2UKS Kołaczkowo1:11
10.00UKS Bankówka ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 17:0
10.20KS Dragons PłoskiniaUKS Salezjanie Poznań 21:6
10.40Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2UKS Ambra Ołtarzew1:4
11.00MMKS PodhaleUKS Salezjanie Poznań 113:1
11.20Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Salezjanie Poznań 25:4
11.40UKS KołaczkowoUKS Ambra Ołtarzew7:0
    
12.00UKS Salezjanie Poznań 1KS Dragons Płoskinia1:2
12.20UKS Salezjanie Poznań 2Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 13:2
12.40UKS Salezjanie Poznań 1Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 22:2
  
14.00MUKS ZielonkaUKS Wilki Godkowo4:0
14.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2KS Dragons Płoskinia2:3
14.40UKS Bankówka ZielonkaSKS Olimpia Łochów1:7
15.00UKS Chynów Zielona GóraUKS Kołaczkowo4:6
    
15.40MUKS ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 14:5
16.00SKS Olimpia ŁochówUKS Kołaczkowo4:2
    
16.40UKS KołaczkowoUKS Europejczyk Gdańsk0:6
17.00SKS Olimpia ŁochówUKS Salezjanie Poznań 12:2, k.1:0
17.40III miejsce 
18.00UKS Salezjanie Poznań 1UKS Jastrzębie z Żytowiecka 14:3

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego