Harmonogram dziewczęta 2009 i młodsze

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Boisko I

9.30Aligator UKS Chwarzno GdyniaOCKK Biedronki SP Chudek3:6
9.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1KS Dragons Płoskinia15:0
10.10Szkoła Podstawowa w HalinowieMLUKS Jedynka Trzebiatów6:2
10.30Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Kopla Paczkowo 21:13
10.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Pancerni Żurawica10:0
11.10Szkoła Podstawowa w HalinowieUKS Jedynka Orzysz4:1
11.30OCKK Biedronki SP ChudekUKS Kopla Paczkowo 24:4
11.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Salezjanie Poznań8:3
12.10Szkoła Podstawowa w HalinowieUKS Kopla Paczkowo 11:2
    
13.30UKS Kopla Paczkowo 1MLUKS Jedynka Trzebiatów6:3
13.50UKS Wilki GodkowoUKS Pancerni Żurawica2:5
14.10Szkoła Podstawowa w HalinowieINTERPLASTIC Olimpia Osowa 25:1
    
14.50MLUKS Jedynka TrzebiatówUKS Wilki Godkowo3:6
15.10KS Dragons PłoskiniaAligator UKS Chwarzno Gdynia10:2
15.30UKS Kopla Paczkowo 2UKS Pancerni Żurawica3:5
15.50INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1Szkoła Podstawowa w Halinowie9:0
    
16.30UKS Pancerni ŻurawicaINTERPLASTIC Olimpia Osowa 112:1
17.00FINAŁ 
 INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1UKS Kopla Paczkowo 17:3

Boisko II

9.30INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2UKS Wilki Godkowo2:6
9.50UKS Salezjanie PoznańUKS Pancerni Żurawica6:2
10.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Jedynka Orzysz9:1
10.30INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2UKS Bankówka Zielonka2:2
10.50UKS Salezjanie PoznańKS Dragons Płoskinia7:2
11.10UKS Kopla Paczkowo 1MLUKS Jedynka Trzebiatów8:0
11.30UKS Wilki GodkowoUKS Bankówka Zielonka3:8
11.50UKS Pancerni ŻurawicaKS Dragons Płoskinia4:2
12.10UKS Jedynka OrzyszMLUKS Jedynka Trzebiatów5:2
    
13.30OCKK Biedronki SP ChudekUKS Jedynka Orzysz0:6
13.50UKS Bankówka ZielonkaKS Dragons Płoskinia4:2
14.10UKS Salezjanie PoznańAligator UKS Chwarzno Gdynia10:1
14.30OCKK Biedronki SP ChudekINTERPLASTIC Olimpia Osowa 23:3 k. 1:0
    
15.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Jedynka Orzysz10:2
15.30UKS Bankówka ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 3:3. k. 1:0
    
16.10UKS Kopla Paczkowo 1UKS Bankówka Zielonka10:2
 III MIEJSCE  
16.50UKS Pancerni ŻurawicaUKS Bankówka Zielonka2:3

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *