Harmonogram chłopcy 2009 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

BOISKO I

9.00UKS Europejczyk GdańskUKS Wilki Godkowo2:3
9.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1MUKS Zielonka3:0
9.40SKS Olimpia ŁochówUKS Jastrzębie z Żytowiecka 15:1
10.00UKS Europejczyk GdańskUKS Victoria Gułtowy6:5
10.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1UKS Jastrzębie z Żytowiecka 28:1
10.40SKS Olimpia ŁochówUKS Chynów Zielona Góra7:3
11.00UKS Wilki GodkowoUKS Victoria Gułtowy1:3
11.20MUKS ZielonkaUKS Jastrzębie z Żytowiecka 210:0
11.40UKS Jastrzębie z Żytowiecka 1UKS Chynów Zielona Góra7:1
    
12.00UKS Wilki GodkowoUKS Jastrzębie z Żytowiecka 23:0
12.20MMKS PodhaleUKS Jastrzębie z Żytowiecka 14:8
12.40UKS Wilki GodkowoUKS Chynów Zielona Góra5:2
    
14.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Ambra Ołtarzew9:3
14.20UKS Chynów Zielona GóraUKS Jastrzębie z Żytowiecka 23:1
14.40UKS Victoria GułtowyKS Dragons Płoskinia5:3
15.00UKS Europejczyk GdańskInterplastic Olimpia Osowa Gdańsk 26:5
    
15.40UKS Victoria GułtowyUKS Jastrzębie z Żytowiecka 10:11
16.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Europejczyk Gdańsk7:4
    
16.40UKS Victoria GułtowyMUKS Zielonka9:5
17.00Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Jastrzębie z Żytowiecka 17:2
17.40   
18.00FINAŁ 
 SKS Olimpia ŁochówAligator UKS Chwarzno Gdynia7:3

BOISKO 2

9.00UKS Bankówka ZielonkaMMKS Podhale4:6
9.20KS Dragons PłoskiniaAligator UKS Chwarzno Gdynia2:8
9.40Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2UKS Kołaczkowo1:11
10.00UKS Bankówka ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 17:0
10.20KS Dragons PłoskiniaUKS Salezjanie Poznań 21:6
10.40Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2UKS Ambra Ołtarzew1:4
11.00MMKS PodhaleUKS Salezjanie Poznań 113:1
11.20Aligator UKS Chwarzno GdyniaUKS Salezjanie Poznań 25:4
11.40UKS KołaczkowoUKS Ambra Ołtarzew7:0
    
12.00UKS Salezjanie Poznań 1KS Dragons Płoskinia1:2
12.20UKS Salezjanie Poznań 2Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 13:2
12.40UKS Salezjanie Poznań 1Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 22:2
  
14.00MUKS ZielonkaUKS Wilki Godkowo4:0
14.20Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2KS Dragons Płoskinia2:3
14.40UKS Bankówka ZielonkaSKS Olimpia Łochów1:7
15.00UKS Chynów Zielona GóraUKS Kołaczkowo4:6
    
15.40MUKS ZielonkaUKS Salezjanie Poznań 14:5
16.00SKS Olimpia ŁochówUKS Kołaczkowo4:2
    
16.40UKS KołaczkowoUKS Europejczyk Gdańsk0:6
17.00SKS Olimpia ŁochówUKS Salezjanie Poznań 12:2, k.1:0
17.40III miejsce 
18.00UKS Salezjanie Poznań 1UKS Jastrzębie z Żytowiecka 14:3

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *