Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju 2024

 

1SKS Olimpia Łochów
2UKS Wilki Godkowo
3KS Dragons Płoskinia
4 PUKS Trzebinia
5 Cochise Burger Łódź
6 ULKS Feniks Kramarzyny
7 SP Sońsk
8 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk
9 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
10 LUKS „NOLET”Żabi Róg I
11 LUKS „NOLET”Żabi Róg II
12 UKS Pantera
13 Akademia Unihokeja Romgos
14 UKS Jedynka Orzysz
15 SP 175 Warszawa I
16 SP 175 Warszawa II
17ULKS Józefina
18 UKS BANKÓWKA Zielonka
19 TKKF Pionier Tychy 
20 UKS Ekolog Rumia
21UKS GOK Zduny
22 UKS Orlęta Warszawa
23Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
24 SKU SP Pruszcz

LISTA REZERWOWA

1. UKS Europejczyk Gdańsk
1SKS Olimpia Łochów
2UKS Wilki Godkowo
3KS Dragons Płoskinia
4 UKS Salezjanie Poznań
5 PUKS Trzebinia
6 Cochise Burger Łódź
7LUKS „NOLET”Żabi Róg
8 UKS Jedynka Orzysz
9 ULKS Józefina
10  UKS BANKÓWKA Zielonka
11TKKF Pionier Tychy 
12 UKS Kołaczkowo
13  UKS GOK Zduny
14 UKS Orlęta Warszawa
15Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
16 UKS Europejczyk Gdańsk
1 SKS Olimpia Łochów
2 UKS Jedynka Orzysz
3 PUKS Trzebinia
4Cochise Burger Łódź
5 UKS GOK Zduny
6 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
7 KS GORĄCY POTOK SZAROTKA NOWY TARG
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
15 
16 


Dziewczęta 2012 i młodsze


Dziewczęta 2014 i młodsze

1UKS SPARTAKUS SICIENKO
2KS Dragons Płoskinia
3 UKS Zakrzyn
4 UKS Salezjanie Poznań I
5 UKS Salezjanie Poznań II
6 PUKS Trzebinia
7 OCKK Biedronki SP Chudek
8 GKS Kasztelania Brudzew
9 SP Halinów
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
11 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk
12 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
13 SP 47 Gdynia
14 UKS Wilki Godkowo
15 Szkoła Podstawowa Łęka Opatowska
16 LUKS „NOLET”Żabi Róg I
17 LUKS „NOLET”Żabi Róg II
18UKS Jedynka Orzysz
19ULKS FENIKS KRAMARZYNY
20UKS Pantera Ostrołęka
21 SP 175 Warszawa I
22 SP 175 Warszawa II
23 UKS BANKÓWKA Zielonka
24 UKS Młode Wilki Zabrodzie
25 UKS GOK Zduny
26 Szkoła Podstawowa w Dobczynie
27 UKS Jastrzębie z Zytowiecka
28 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze KW
29 UKS Orlęta Warszawa
30 Szkoła Podstawowa w Dobczynie II
31 
32 
1 UKS Zakrzyn
2 UKS Salezjanie Poznań
3 PUKS Trzebinia
4 OCKK Biedronki SP Chudek
5 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
6 KS Dragons Płoskinia
7 UKS Jedynka Orzysz
8 UKS Pantera Ostrołęka
9 UKS BANKÓWKA Zielonka
10 UKS GOK Zduny
11 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze KW
12 UKS Orlęta Warszawa
13 
14 
15 
16 

http://stowarzyszenieolimpia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Wniosek-o-zaprewnienie-dostepnosci.pdf

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *