Harmonogram chłopcy 2012 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Chłopcy 2012 i młodsi

RUNDA ZASADNICZNA

1

UKS Ekolog Rumia  

SKS Olimpia Łochów,

2:2

2

KS Dragons Płoskinia

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

5:0

3

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

TKKF Pionier Tychy

0:9

4

Jedynka Orzysz II

UKS Bankówka Zielonka 

0:11

5

Jedynka Orzysz I

UKS Fenomen Babimost,

1:2

6

UKS Kołaczkowo

UKS Zryw Przykona

1:6

7

SKS Olimpia Łochów

UKS Nowa Łódź

9:4

8

Aligator UKS Chwarzno Gdynia I

UKS Ekolog Rumia

2:2

9

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Jedynka Orzysz II

6:0

10

UKS Bankówka Zielonka

 TKKF Pionier Tychy

3:9

11

UKS Fenomen Babimost

ULKS Józefina

6:0

12

UKS Zryw Przykona

Jedynka Orzysz I

4:0

13

UKS Nowa Łódź

KS Dragons Płoskinia

1:2

14

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

SKS Olimpia Łochów,

1:4

15

TKKF Pionier Tychy

Jedynka Orzysz II

14:0

16

UKS Bankówka Zielonka

 UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

8:0

17

ULKS Józefina

UKS Kołaczkowo

0:6

18

UKS Zryw Przykona

UKS Fenomen Babimost

3:1

19

UKS Ekolog Rumia

UKS Nowa Łódź

4:2

20

SKS Olimpia Łochów

KS Dragons Płoskinia

5:5

21

Jedynka Orzysz I

ULKS Józefina

2:0

22

UKS Fenomen Babimost

UKS Kołaczkowo

7:3

23

UKS Nowa Łódź

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

1:6

24

KS Dragons Płoskinia

UKS Ekolog Rumia

1:1

25

ULKS Józefina

UKS Zryw Przykona

1:2

26

UKS Kołaczkowo

Jedynka Orzysz I

0:6

 

Runda finałowa

27

UKS Fenomen Babimost

UKS Ekolog Rumia

6:1

28

Jedynka Orzysz I

Jedynka Orzysz II

6:2

29

KS Dragons Płoskinia

UKS Kołaczkowo

11:0

30

UKS Nowa Łódź

TKKF Pionier Tychy

3:11

31

UKS Bankówka Zielonka

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

3:2

32

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

ULKS Józefina

2:1 k

33

UKS Ekolog Rumia

UKS Nowa Łódź

8:4

34

SKS Olimpia Łochów

Jedynka Orzysz I

5:4

35

UKS Kołaczkowo

ULKS Józefina

5:1

36

UKS Fenomen Babimost

TKKF Pionier Tychy

4:3 k

37

Jedynka Orzysz I

UKS Ekolog Rumia

2:5

38

KS Dragons Płoskinia

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:2

39

UKS Kołaczkowo

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

3:2 k

40

UKS Bankówka Zielonka

UKS Zryw Przykona

5:2

41

SKS Olimpia Łochów

UKS Fenomen Babimost

4:3 k

42

Jedynka Orzysz I

TKKF Pionier Tychy

1:6

43

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

UKS Bankówka Zielonka

0:6

44

KS Dragons Płoskinia

UKS Zryw Przykona

0:6

45

UKS Ekolog Rumia

UKS Kołaczkowo

2:0

46

ULKS Józefina

UKS Nowa Łódź

0:1

47

TKKF Pionier Tychy

UKS Zryw Przykona

5:4

48

UKS Fenomen Babimost

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:6

49

KS Dragons Płoskinia

Jedynka Orzysz I

1:4

50

Jedynka Orzysz II

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

0:4

51

SKS Olimpia Łochów

UKS Bankówka Zielonka

3:1

 

TOP 4

1. SKS Olimpia Łochów

2. UKS Bankówka Zielonka

3. UKS Fenomen Babimost

4. UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

 

Najlepszy zawodnicy turnieju

Franciszek Lubiński (SKS Olimpia Łochów)

Ignacy Wąsikowski (UKS Bankówka Zielonka)

Natan Szlachetka (UKS Fenomen Babimost)

Sebastian Rabiega (UKS Fenomen Babimost )

Kazimierz Kołakowski (UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Wyniki w wersji PDF powiększonej

MMM 2022 – chłopcy 2012 i młodsi

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Harmonogram dziewczęta 2010 i młodsze

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Dziewczęta 2010 i młodsze

RUNDA ZASADNICZNA

1

UKS Wilki Godkowo

UKS Motława Suchy Dąb

6:4

2

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

MLUKS Jedynka Trzebiatów

4:0

3

KS Dragons Płoskinia

SP 81 Gdańsk

0:2

4

ZSP nr 2 w Białymstoku

SP Święcice

0:9

5

PUKS Trzebinia

UKS Radzevia Radzewo

1:0

6

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

UKS Spartakus Sicienko

5:1

7

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

0:2

8

UKS Chynów Zielona Góra

UKS Bankówka Zielonka

4:1

9

UKS Motława Suchy Dąb

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

4:0

10

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Wilki Godkowo

2:5

11

SP Halinów

SP 47 Gdynia 

9:0

12

UKS Jedynka Orzysz

OCKK Biedronki SP Chudek

0:5

13

UKS Radzevia Radzewo

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

5:0

14

UKS Spartakus Sicienko

PUKS Trzebinia

0:5

15

KS Dragons Płoskinia

ZSP nr 2 w Białymstoku

8:1

16

SP Święcice

SP 81 Gdańsk

3:4

17

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:4

18

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Motława Suchy Dąb

3:1

19

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

UKS Chynów Zielona Góra

1:4

20

UKS Bankówka Zielonka

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

0:3

21

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

1 UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:9

22

UKS Spartakus Sicienko

UKS Radzevia Radzewo

2:4

23

SP Halinów

UKS Jedynka Orzysz

5:0

24

OCKK Biedronki SP Chudek

SP 47 Gdynia 

10:0

25

UKS Wilki Godkowo

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

11:0

26

UKS Motława Suchy Dąb

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:4

27

SP 81 Gdańsk

ZSP nr 2 w Białymstoku

7:1

28

SP Święcice

KS Dragons Płoskinia

4:6

29

PUKS Trzebinia

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

5:0

30

UKS Radzevia Radzewo

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

4:4

31

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Chynów Zielona Góra

1:0

32

UKS Bankówka Zielonka

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

6:1

33

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

MLUKS Jedynka Trzebiatów

0:5

34

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Wilki Godkowo

3:5

35

SP 47 Gdynia 

UKS Jedynka Orzysz

5:0

36

OCKK Biedronki SP Chudek

SP Halinów

3:3

37

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

UKS Spartakus Sicienko

2:3

38

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

PUKS Trzebinia

6:1

39

UKS Spartakus Sicienko

UKS Motława Suchy Dąb

1:3

 

o miejsca 17-21

40

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

ZSP nr 2 w Białymstoku

4:1

41

UKS Spartakus Sicienko

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

0:4

42

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

1:4

43

ZSP nr 2 w Białymstoku

UKS Spartakus Sicienko

1:2

44

ZSP nr 2 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

1:0

45

UKS Spartakus Sicienko

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

4:2

46

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

1:1

47

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

ZSP nr 2 w Białymstoku

0:3

48

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

2:1

49

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Spartakus Sicienko

1:3

 

o miejsca 1-16

50

SP Święcice

UKS Wilki Godkowo

3:4

51

SP Halinów

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

1:3

52

MLUKS Jedynka Trzebiatów

KS Dragons Płoskinia

1:5

53

UKS Chynów Zielona Góra

PUKS Trzebinia

5:3

54

UKS Radzevia Radzewo

SP 81 Gdańsk

3:2

55

SP 47 Gdynia 

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:6

56

UKS Bankówka Zielonka

OCKK Biedronki SP Chudek

2:5

57

UKS Motława Suchy Dąb

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

3:4

58

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Wilki Godkowo

1:7

59

SP Halinów

SP Święcice

2:3

60

KS Dragons Płoskinia

UKS Chynów Zielona Góra

1:3

61

MLUKS Jedynka Trzebiatów

PUKS Trzebinia

3:2 k

62

UKS Radzevia Radzewo

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

2:4

63

SP 81 Gdańsk

SP 47 Gdynia 

13:0

64

OCKK Biedronki SP Chudek

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:2

65

UKS Bankówka Zielonka

UKS Motława Suchy Dąb

1:3

66

UKS Wilki Godkowo

UKS Chynów Zielona Góra

3:1

67

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

KS Dragons Płoskinia

1:2

68

SP Święcice

MLUKS Jedynka Trzebiatów

6:2

69

SP Halinów

PUKS Trzebinia

5:4

70

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

5:4

71

UKS Radzevia Radzewo

OCKK Biedronki SP Chudek

2:3

72

SP 81 Gdańsk

UKS Motława Suchy Dąb

6:5

73

SP 47 Gdynia 

UKS Bankówka Zielonka

1:3

74

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Radzevia Radzewo

2:4

75

PUKS Trzebinia

SP 47 Gdynia 

10:0

76

KS Dragons Płoskinia

OCKK Biedronki SP Chudek

1:0

77

SP Halinów

UKS Bankówka Zielonka

3:2

78

UKS Chynów Zielona Góra

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

2:7

79

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Motława Suchy Dąb

6:0

80

SP Święcice

SP 81 Gdańsk

4:3 k

81

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Wilki Godkowo

2:4

TOP 4

1. UKS Wilki Godkowo

2. UKS Młode Wilki Zabrodzie I

3. UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

4. UKS Chynów Zielona Góra

 

Najlepsze zawodniczki turnieju

Judyta Karmiłowicz (UKS Młode Wilki Zabrodzie I

Antonina Dzika (UKS Wilki Godkowo)

Zuzanna Wojtysiak UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Gabriela Dunajska (UKS Chynów Zielona Góra

MVP: Martyna Tucka (UKS Wilki Godkowo)

Wyniki w wersji PDF powiększonym

MMM2022 – dziewczęta 2010 i młodsze

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Harmonogram chłopcy 2010 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

RUNDA ZASADNICZNA

1

UKS Europejczyk Gdańsk

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

11:1

2

UKS Błyskawica Zielonka

Jedynka Orzysz

5:2

3

PUKS Trzebinia

KS Dragons Płoskinia

7:2

4

SP 81 Gdańsk

SKS Olimpia Łochów

0:10

5

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

TKKF Pionier Tychy

1:5

6

SP Święcice

ULKS Józefina

1:4

7

UKS Kołaczkowo

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

4:1

8

UKS Wilki Godkowo

OCKK Biedronki SP Chudek

1:5

9

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Nowa Łódź

3:0

10

UKS Jedynka Orzysz

UKS Europejczyk Gdańsk

2:9

11

PUKS Trzebinia

SP 81 Gdańsk

5:1

12

SKS Olimpia Łochów

KS Dragons Płoskinia

7:4

13

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

SP Święcice

6:5

14

ULKS Józefina

TKKF Pionier Tychy

2:7

15

UKS Kołaczkowo

UKS Wilki Godkowo

5:3

16

OCKK Biedronki SP Chudek

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

5:3

17

UKS Nowa Łódź

UKS Błyskawica Zielonka

2:5

18

UKS Jedynka Orzysz

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

5:1

19

KS Dragons Płoskinia

SP 81 Gdańsk

4:7

20

SKS Olimpia Łochów

PUKS Trzebinia

2:1

21

TKKF Pionier Tychy

SP Święcice

7:0

22

ULKS Józefina

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

1:3

23

UKS Europejczyk Gdańsk

UKS Nowa Łódź

5:1

24

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Błyskawica Zielonka

0:4

25

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Wilki Godkowo

2:1

26

OCKK Biedronki SP Chudek

UKS Kołaczkowo

0:5

27

UKS Nowa Łódź

UKS Jedynka Orzysz

5:5

28

UKS Błyskawica Zielonka

UKS Europejczyk Gdańsk

1:3

II Runda

29

SP 81 Gdańsk

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

5:1

30

SP Święcice

UKS Wilki Godkowo

2:1

31

UKS Nowa Łódź

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

4:3 k

32

KS Dragons Płoskinia

ULKS Józefina

3:5

33

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Wilki Godkowo

0:8

34

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

KS Dragons Płoskinia

2:3

35

SP 81 Gdańsk

SP Święcice

2:4

36

UKS Nowa Łódź

ULKS Józefina

2:8

37

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

3:5

38

KS Dragons Płoskinia

UKS Wilki Godkowo

5:6 k

39

SP 81 Gdańsk

UKS Nowa Łódź

1:2

40

SP Święcice

ULKS Józefina

3:2 k

 

Runda finałowa

41

UKS Europejczyk Gdańsk

OCKK Biedronki SP Chudek

5:4

42

SKS Olimpia Łochów

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

4:3

43

TKKF Pionier Tychy

UKS Kołaczkowo

3:0

44

OCKK Biedronki SP Chudek

PUKS Trzebinia

1:8

45

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

UKS Błyskawica Zielonka

4:1

46

UKS Kołaczkowo

UKS Jedynka Orzysz

5:2

47

UKS Europejczyk Gdańsk

PUKS Trzebinia

0:3

48

SKS Olimpia Łochów

UKS Błyskawica Zielonka

3:1

49

TKKF Pionier Tychy

UKS Jedynka Orzysz

13:1

50

PUKS Trzebinia

SKS Olimpia Łochów

2:0

51

UKS Europejczyk Gdańsk

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

1:4

52

OCKK Biedronki SP Chudek

UKS Błyskawica Zielonka

2:5

53

SKS Olimpia Łochów

TKKF Pionier Tychy

0:5

54

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

UKS Kołaczkowo

4:1

55

UKS Błyskawica Zielonka

UKS Jedynka Orzysz

6:1

56

PUKS Trzebinia

TKKF Pionier Tychy

1:4

57

UKS Europejczyk Gdańsk

UKS Kołaczkowo

6:5

58

OCKK Biedronki SP Chudek

UKS Jedynka Orzysz

0:1

TOP 4

1. TKKF Pionier Tychy

2. PUKS Trzebinia

3. SKS Olimpia Łochów

4. Aligator UKS Chwarzno Gdynia

 

Najlepsi zawodnicy turnieju

Tomasz Tylek (PUKS Trzebinia)

Daniel Janik (TKKF Pionier Tychy)

Szymon Raj (PUKS Trzebinia)

Maciej Lubiński (SKS Olimpia Łochów)

MVP: Wincent Nowak (TKKF Pionier Tychy)

Wyniki w wersji PDF powiększonym

MMM 2022 – Chłopcy 2010 i młodsi

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju 2022

Chłopcy - 2012 i młodsi

1

SKS Olimpia Łochów

2

ULKS Józefina

3

UKS Nowa Łódź

4

KS Dragons Płoskinia

5

UKS Kołaczkowo

6

UKS Salezjanie Poznań

7

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

8

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

9

TKKF Pionier Tychy

10

OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK

11

UKS Zryw Przykona

12

UKS Fenomen Babimost

13

UKS Ekolog Rumia

14

UKS Bankówka Zielonka

15

 

16

 
  
  
  
  

Chłopcy - 2010 i młodsi

1

SKS Olimpia Łochów

2

UKS Błyskawica Zielonka

3

ULKS Józefina

4

PUKS Trzebinia

5

UKS Nowa Łódź

6

KS Dragons Płoskinia

7


 8

UKS Kołaczkowo

9

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

10

UKS Wilki Godkowo

11

 TKKF Pionier Tychy

 12 OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK

13

 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku

14

 UKS Europejczyk Gdańsk

15

UKS Bankówka Zielonka

16

SP Święcice

17

 SP 81 Gdańsk

18

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

19

UKS Salezjanie Poznań I

20

 UKS Salezjanie Poznań II

21

22

 

23

 

24

 

Dziewczęta - 2010 i młodsze

1

PUKS Trzebinia I

2

UKS Motława Suchy Dąb

3

UKS Radzevia Radzewo

4

KS Dragons Płoskinia

5

 Aligator UKS Chwarzno Gdynia

6

 MLUKS Jedynka Trzebiatów

7

 UKS Wilki Godkowo

8

 SP Halinów

9

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku

10

 OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK

11

 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku

12

 Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

13

 UKS Bankówka Zielonka

14

 SP Święcice

15

Spartakus Sicienko

16

 SP 81 Gdańsk

17

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

18

 UKS Chynów Zielona Góra

19

 SP 47 Gdynia 

20

 UKS Młode Wilki Zabrodzie I

21

 UKS Młode Wilki Zabrodzie II

22

 

23

 

24

 

http://stowarzyszenieolimpia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Wniosek-o-zaprewnienie-dostepnosci.pdf

Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju

Chłopcy - 2011 i młodsi

1SKS Olimpia Łochów
2ULKS JÓZEFINA 
3UKS  Zryw Przykona
4UKS Jedynka Orzysz
5UKS Kołaczkowo 1
6UKS TROLIK OPOLE
7KS Dragons Płoskinia
8UKS Kopla Paczkowo 1
9UKS Salezjanie Poznań 1
10SP CHUDEK
11LUKS Grześ Hrubieszó
12SP2 Hrubieszów
13ALIGATOR UKS CHWARZNO GDYNIA

Chłopcy - 2009 i młodsi

1SKS Olimpia Łochów
2ULKS JÓZEFINA 
3UKS Jedynka Orzysz
4UKS Kołaczkowo 1
5UKS Kołaczkowo 2
6UKS TROLIK OPOLE
7MMKS Podhale
8UKS Wilki Godkowo
9KS Dragons Płoskinia
10UKS Kopla Paczkowo 1
11UKS Salezjanie Poznań 1
12UKS Salezjanie Poznań 2
13Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1
14Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2
15Spartanie Opalenica
16ALIGATOR UKS CHWARZNO GDYNIA
17MUKS Zielonka
18UKS JASTRZEBIE Z ŻYTOWIECKA 
19UKS JASTRZEBIE Z ŻYTOWIECKA 
20UKS Wiatr Ludźmierz

Dziewczęta - 2009 i młodsze

1UKS Jedynka Orzysz
2INTERPLASTIC Olimpia Osowa 1
3INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2
4INTERPLASTIC Olimpia Osowa 3
5UKS Wilki Godkowo
6KS Dragons Płoskinia
7Szkoła Podstawowa w Halinowie
8UKS Kopla Paczkowo 1
9UKS Kopla Paczkowo 2
10UKS Salezjanie Poznań 1
11OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK
12MLUKS Jedynka Trzebiatów
13MLUKS Jedynka Trzebiatów
14ALIGATOR UKS CHWARZNO GDYNIA