Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju 2024

1SKS Olimpia Łochów
2UKS Wilki Godkowo
3KS Dragons Płoskinia
4Cochise Burger Łódź
5ULKS Feniks Kramarzyny
6SP Sońsk
7Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk
8Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
9 LUKS „NOLET”Żabi Róg I
10 LUKS „NOLET”Żabi Róg II
11UKS Pantera
12 Akademia Unihokeja Romgos
13UKS Jedynka Orzysz
14SP 175 Warszawa I
15  SP 175 Warszawa II
16ULKS Józefina
17UKS BANKÓWKA Zielonka
18 TKKF Pionier Tychy 
19UKS Ekolog Rumia
20UKS GOK Zduny
21 UKS Orlęta Warszawa
22Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
23 SKU SP Pruszcz
24 UKS Europejczyk Gdańsk

LISTA REZERWOWA

1.
1SKS Olimpia Łochów
2UKS Wilki Godkowo
3KS Dragons Płoskinia
4 UKS Salezjanie Poznań
5 Cochise Burger Łódź
6 LUKS „NOLET”Żabi Róg
7UKS Jedynka Orzysz
8ULKS Józefina
9UKS BANKÓWKA Zielonka
10 TKKF Pionier Tychy 
11UKS Kołaczkowo
12UKS GOK Zduny
13UKS Orlęta Warszawa 
14 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
15UKS Europejczyk Gdańsk
16 
1 SKS Olimpia Łochów
2 UKS Jedynka Orzysz
3Cochise Burger Łódź
4UKS GOK Zduny
5Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz
6KS GORĄCY POTOK SZAROTKA NOWY TARG
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
15 
16 


Dziewczęta 2012 i młodsze


Dziewczęta 2014 i młodsze

1UKS SPARTAKUS SICIENKO
2KS Dragons Płoskinia
3 UKS Zakrzyn
4 UKS Salezjanie Poznań I
5 UKS Salezjanie Poznań II
6 PUKS Trzebinia
7 OCKK Biedronki SP Chudek
8 GKS Kasztelania Brudzew
9 SP Halinów
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
11 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk
12 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
13 SP 47 Gdynia
14 UKS Wilki Godkowo
15 Szkoła Podstawowa Łęka Opatowska
16 LUKS „NOLET”Żabi Róg I
17 LUKS „NOLET”Żabi Róg II
18UKS Jedynka Orzysz
19ULKS FENIKS KRAMARZYNY
20UKS Pantera Ostrołęka
21 SP 175 Warszawa I
22 SP 175 Warszawa II
23 UKS BANKÓWKA Zielonka
24 UKS Młode Wilki Zabrodzie
25 UKS GOK Zduny
26 Szkoła Podstawowa w Dobczynie
27 UKS Jastrzębie z Zytowiecka
28 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze KW
29 UKS Orlęta Warszawa
30 Szkoła Podstawowa w Dobczynie II
31 UKS Gródek
32 
1 UKS Zakrzyn
2 UKS Salezjanie Poznań
3OCKK Biedronki SP Chudek
4Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
5KS Dragons Płoskinia
6UKS Jedynka Orzysz
7UKS Pantera Ostrołęka
8UKS BANKÓWKA Zielonka
9UKS GOK Zduny
10Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze KW
11 UKS Orlęta Warszawa
12 
13 
14 
15 
16 

http://stowarzyszenieolimpia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Wniosek-o-zaprewnienie-dostepnosci.pdf

Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju 2023_II

Chłopcy - 2013 i młodsi

1

SKS Olimpia Łochów

2

ULKS Józefina

3

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

4

PUKS Trzebinia

5

 UKS Błyskawica Niechanowo

6

 KS Dragons Płoskinia I

7

 KS Dragons Płoskinia II

8

 UKS Bankówka Zielonka

9

 Akademia Unihokeja Romgos

10

 SP 175 Warszawa I

11

 SP 175 Warszawa II

12

  TKKF Pionier Tychy

13

  ULKS Feniks Kramarzyny

14

   UKS Jedynka Orzysz

15

  UKS 9 Sieradz

16

 Cochise Burger Łódź

 

Chłopcy - 2011 i młodsi

1

SKS Olimpia Łochów

2

ULKS Józefina

3

PUKS Trzebinia

4

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

5

 SP 5 Garwolin

6

 UKS Błyskawica Niechanowo

7

 UKS Wilki Godkowo

 8

 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku 

9

 KS Dragons Płoskinia

10

SP 81 Gdańsk 

11

  UKS Bankówka Zielonka
 12 Akademia Unihokeja Romgos

13

 SP 175 Warszawa I

14

 SP 175 Warszawa II

15

UKS Jedynka Orzysz

16

UKS Orlęta Warszawa I

 Lista rezerwowa

  1. UKS Orlęta Warszawa II
  2. UKS Wiatr Ludźmierz
  3. Cochise Burger Łódź

Dziewczęta - 2011 i młodsze

 

1

PUKS Trzebinia I

2

PUKS Trzebinia II

3

UKS Radzevia Radzewo

4

EUKS Spartakus Sicienko

5

UKS Zakrzyn

6

GKS Kasztelania Brudzew

7

 UKS Wilki Godkowo

8

 SP Halinów

9

 UKS Błyskawica Niechanowo I

10

 UKS Błyskawica Niechanowo II

11

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku 

12

 KS Dragons Płoskinia

13

 SP 47 Gdynia

14

 Olimpia Osowa Gdańsk

15

  SP 81 Gdańsk 

16

 UKS Bankówka Zielonka 

 Lista rezerwowa

1. LUKS „NOLET” Żabi Róg

2. SP 175 Warszawa I

3. SP 175 Warszawa II

4. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku

5. UKS Jedynka Orzysz

6. Ambra Ołtarzew

7. UKS Wiatr Ludźmierz

http://stowarzyszenieolimpia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Wniosek-o-zaprewnienie-dostepnosci.pdf

PATRONAT HONOROWY
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki
Pan Arkadiusz Czartoryski

Harmonogram 2023

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Chłopcy 2011 i młodsi – 03.06.2023 (sobota)

Arena 1 (Wyspiańskiego 20)

Runda zasadnicza

https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1683309631

 

Playoff dla 16 zespołów (awans uzyskają 3 najlepsze zespoły z każdej grupy i jeden zespół na najlepszych bilansem), pozostałe zespoły o miejsca 17-24.  Grafik tych spotkań zostanie wygenerowany na miejscu.

 

Chłopcy 2013 i młodsi – 03.06.2023 (sobota)

https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1685171818

 

Dziewczęta 2011 i młodsze – 04.06.2023 (niedziela)

Arena 1 (Wyspiańskiego 20) Grupa A – D

Arena 2 (1 Maja 47) Grupa E – H

https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1683308415

po rundzie 1/32, zespoły które wygrają swoje spotkania u znajdą się w 1/16 rozgrywają swoje spotkania na Arena 1 (Wyspiańskiego 20)

 

a zespoły, które przegrają spotkania w 1/32 będą rywalizować o miejsca 17-28 na Arena 2 (1 Maja 47)

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju 2023

Harmonogram

Chłopcy - 2013 i młodsi

1SKS Olimpia Łochów
2ULKS Józefina
3SP 175 Warszawa
4UKS Kołaczkowo
5TKKF Pionier Tychy
6PUKS Trzebinia
7KS Dragons Płoskinia I
8KS Dragons Płoskinia II
9ULKS Feniks Kramarzyny
10UKS Ekolog Rumia
11UKS Bankówka Zielonka
12Akademia Unihokeja Romgos
13UKS Fenomen Babimost 
14LUKS „NOLET” Żabi Róg 
15UKS „JEDYNKA” ORZYSZ 
16SP 175 Warszawa II
17UKS Chynów Zielona Góra
18UKS Salezjanie Poznań

Chłopcy - 2011 i młodsi

1  SKS Olimpia Łochów
2  ULKS Józefina
3  UKS Orlęta Warszawa I
4  UKS Orlęta Warszawa II
5  SP 175 Warszawa
6  TKKF Pionier Tychy
7  UKS Salezjanie Poznań/Jastrzębie Żytowiecko
8  UKS Wilki Godkowo 
9  LUKS „Grześ” Hrubieszów
10  KS Dragons Płoskinia
11  ULKS Feniks Kramarzyny
12  UKS Ekolog Rumia 
13  UKS Bankówka Zielonka
14  UKS Europejczyk Gdańsk
15  SP 5 Garwolin
16 Osowa Gdańsk
17  LUKS „NOLET” Żabi Róg
18  UKS „JEDYNKA” ORZYSZ
19  OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK
20  SP 175 Warszawa II
21  Szkoła Podstawowa w Święcicach
22  UKS Chynów Zielona Góra
23  Akademia Unihokeja Romgos
24 UKS Południe Włocławek


Dziewczęta - 2011 i młodsze

1 UKS Orlęta Warszawa
2 UKS Radzevia Radzewo
3 SP Halinów
4 SP 175 Warszawa 
5 UKS Kołaczkowo
6 PUKS Trzebinia I
7 UKS Wilki Godkowo 
8 KS Dragons Płoskinia
9 GKS Kasztelania Brudzew
10 ULKS Feniks Kramarzyny
11 UKS Bankówka Zielonka
12 PUKS Trzebinia II
13 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Białymstoku
14 Olimpia Osowa Gdańsk I 
15 Olimpia Osowa Gdańsk II 
16 SP nr 81 w Gdańsku
17 SP 47 Gdynia 
18 LUKS „NOLET” Żabi Róg I
19 UKS „JEDYNKA” ORZYSZ
20 UKS Gródek
21 SP 175 Warszawa II
22 Szkoła Podstawowa w Święcicach
23UKS Zakrzyn
24EUKS Spartakus Sicienko
25 UKS Jastrzębie z Żytowiecka 
26 UKS Salezjanie Poznań
27 SP Żabi Róg
28 UKS „Wiatr” Ludźmierz
  
  

http://stowarzyszenieolimpia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Wniosek-o-zaprewnienie-dostepnosci.pdf

.
.

logotypclaim_czerony_pl_8

PATRONAT HONOROWY

01_znak_podstawowy_kolor_biale_tlo

.

TEMPISH_LOGO_2017_redbox

Klub 100

Lista darczyńców - edycja 2023/24

1. PM Domy

2. 

1. Apteka Verbena - Arkadiusz i Gracjan Piotrowscy

2. Firma Robson - Robert Marczak

1. Zbigniew Fedorczyk

2. Sylwester Guzek

3. Marek Sternicki

4. Jacek Strąk

5. Beata Kraszewska
6. Władysław Sapierzyński

Lista darczyńców - edycja 2022/2023

1.. Rozbicki - Transport

2. Apteka VERBENA Arkadiusz i Gracjan Piotrowscy

3. Groszek Łochów

1. profituning.pl

2. Skura Robert

3. Goldensport

1. Sadolewscy Jolanta

2. Miciukiewicz Mirosław

3. Miszczuk Karol

4. Sternicka Agata

5. Sadolewski Jacek

6. Olędzki Michał

7. Sternicki Marek

8. Karski Michał

9. Fedorczyk Zbigniew

10. Skoczeń Tomasz

11. Guzek Sylwester

12. Borychowska Katarzyna

13. Serhiy Bystanchuk


14. Wróbel Monika

Harmonogram chłopcy 2012 i młodsi

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Chłopcy 2012 i młodsi

RUNDA ZASADNICZNA

1

UKS Ekolog Rumia  

SKS Olimpia Łochów,

2:2

2

KS Dragons Płoskinia

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

5:0

3

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

TKKF Pionier Tychy

0:9

4

Jedynka Orzysz II

UKS Bankówka Zielonka 

0:11

5

Jedynka Orzysz I

UKS Fenomen Babimost,

1:2

6

UKS Kołaczkowo

UKS Zryw Przykona

1:6

7

SKS Olimpia Łochów

UKS Nowa Łódź

9:4

8

Aligator UKS Chwarzno Gdynia I

UKS Ekolog Rumia

2:2

9

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Jedynka Orzysz II

6:0

10

UKS Bankówka Zielonka

 TKKF Pionier Tychy

3:9

11

UKS Fenomen Babimost

ULKS Józefina

6:0

12

UKS Zryw Przykona

Jedynka Orzysz I

4:0

13

UKS Nowa Łódź

KS Dragons Płoskinia

1:2

14

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

SKS Olimpia Łochów,

1:4

15

TKKF Pionier Tychy

Jedynka Orzysz II

14:0

16

UKS Bankówka Zielonka

 UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

8:0

17

ULKS Józefina

UKS Kołaczkowo

0:6

18

UKS Zryw Przykona

UKS Fenomen Babimost

3:1

19

UKS Ekolog Rumia

UKS Nowa Łódź

4:2

20

SKS Olimpia Łochów

KS Dragons Płoskinia

5:5

21

Jedynka Orzysz I

ULKS Józefina

2:0

22

UKS Fenomen Babimost

UKS Kołaczkowo

7:3

23

UKS Nowa Łódź

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

1:6

24

KS Dragons Płoskinia

UKS Ekolog Rumia

1:1

25

ULKS Józefina

UKS Zryw Przykona

1:2

26

UKS Kołaczkowo

Jedynka Orzysz I

0:6

 

Runda finałowa

27

UKS Fenomen Babimost

UKS Ekolog Rumia

6:1

28

Jedynka Orzysz I

Jedynka Orzysz II

6:2

29

KS Dragons Płoskinia

UKS Kołaczkowo

11:0

30

UKS Nowa Łódź

TKKF Pionier Tychy

3:11

31

UKS Bankówka Zielonka

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

3:2

32

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

ULKS Józefina

2:1 k

33

UKS Ekolog Rumia

UKS Nowa Łódź

8:4

34

SKS Olimpia Łochów

Jedynka Orzysz I

5:4

35

UKS Kołaczkowo

ULKS Józefina

5:1

36

UKS Fenomen Babimost

TKKF Pionier Tychy

4:3 k

37

Jedynka Orzysz I

UKS Ekolog Rumia

2:5

38

KS Dragons Płoskinia

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:2

39

UKS Kołaczkowo

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

3:2 k

40

UKS Bankówka Zielonka

UKS Zryw Przykona

5:2

41

SKS Olimpia Łochów

UKS Fenomen Babimost

4:3 k

42

Jedynka Orzysz I

TKKF Pionier Tychy

1:6

43

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

UKS Bankówka Zielonka

0:6

44

KS Dragons Płoskinia

UKS Zryw Przykona

0:6

45

UKS Ekolog Rumia

UKS Kołaczkowo

2:0

46

ULKS Józefina

UKS Nowa Łódź

0:1

47

TKKF Pionier Tychy

UKS Zryw Przykona

5:4

48

UKS Fenomen Babimost

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:6

49

KS Dragons Płoskinia

Jedynka Orzysz I

1:4

50

Jedynka Orzysz II

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

0:4

51

SKS Olimpia Łochów

UKS Bankówka Zielonka

3:1

 

TOP 4

1. SKS Olimpia Łochów

2. UKS Bankówka Zielonka

3. UKS Fenomen Babimost

4. UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

 

Najlepszy zawodnicy turnieju

Franciszek Lubiński (SKS Olimpia Łochów)

Ignacy Wąsikowski (UKS Bankówka Zielonka)

Natan Szlachetka (UKS Fenomen Babimost)

Sebastian Rabiega (UKS Fenomen Babimost )

Kazimierz Kołakowski (UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Wyniki w wersji PDF powiększonej

MMM 2022 – chłopcy 2012 i młodsi

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Harmonogram dziewczęta 2010 i młodsze

MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Dziewczęta 2010 i młodsze

RUNDA ZASADNICZNA

1

UKS Wilki Godkowo

UKS Motława Suchy Dąb

6:4

2

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

MLUKS Jedynka Trzebiatów

4:0

3

KS Dragons Płoskinia

SP 81 Gdańsk

0:2

4

ZSP nr 2 w Białymstoku

SP Święcice

0:9

5

PUKS Trzebinia

UKS Radzevia Radzewo

1:0

6

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

UKS Spartakus Sicienko

5:1

7

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

0:2

8

UKS Chynów Zielona Góra

UKS Bankówka Zielonka

4:1

9

UKS Motława Suchy Dąb

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

4:0

10

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Wilki Godkowo

2:5

11

SP Halinów

SP 47 Gdynia 

9:0

12

UKS Jedynka Orzysz

OCKK Biedronki SP Chudek

0:5

13

UKS Radzevia Radzewo

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

5:0

14

UKS Spartakus Sicienko

PUKS Trzebinia

0:5

15

KS Dragons Płoskinia

ZSP nr 2 w Białymstoku

8:1

16

SP Święcice

SP 81 Gdańsk

3:4

17

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:4

18

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Motława Suchy Dąb

3:1

19

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

UKS Chynów Zielona Góra

1:4

20

UKS Bankówka Zielonka

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

0:3

21

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

1 UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:9

22

UKS Spartakus Sicienko

UKS Radzevia Radzewo

2:4

23

SP Halinów

UKS Jedynka Orzysz

5:0

24

OCKK Biedronki SP Chudek

SP 47 Gdynia 

10:0

25

UKS Wilki Godkowo

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

11:0

26

UKS Motława Suchy Dąb

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:4

27

SP 81 Gdańsk

ZSP nr 2 w Białymstoku

7:1

28

SP Święcice

KS Dragons Płoskinia

4:6

29

PUKS Trzebinia

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

5:0

30

UKS Radzevia Radzewo

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

4:4

31

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Chynów Zielona Góra

1:0

32

UKS Bankówka Zielonka

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

6:1

33

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

MLUKS Jedynka Trzebiatów

0:5

34

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Wilki Godkowo

3:5

35

SP 47 Gdynia 

UKS Jedynka Orzysz

5:0

36

OCKK Biedronki SP Chudek

SP Halinów

3:3

37

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

UKS Spartakus Sicienko

2:3

38

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

PUKS Trzebinia

6:1

39

UKS Spartakus Sicienko

UKS Motława Suchy Dąb

1:3

 

o miejsca 17-21

40

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

ZSP nr 2 w Białymstoku

4:1

41

UKS Spartakus Sicienko

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

0:4

42

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

1:4

43

ZSP nr 2 w Białymstoku

UKS Spartakus Sicienko

1:2

44

ZSP nr 2 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

1:0

45

UKS Spartakus Sicienko

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

4:2

46

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów

1:1

47

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

ZSP nr 2 w Białymstoku

0:3

48

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Młode Wilki Zabrodzie II

2:1

49

Szkoła Podstawowa w Ostrówku

UKS Spartakus Sicienko

1:3

 

o miejsca 1-16

50

SP Święcice

UKS Wilki Godkowo

3:4

51

SP Halinów

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

1:3

52

MLUKS Jedynka Trzebiatów

KS Dragons Płoskinia

1:5

53

UKS Chynów Zielona Góra

PUKS Trzebinia

5:3

54

UKS Radzevia Radzewo

SP 81 Gdańsk

3:2

55

SP 47 Gdynia 

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

0:6

56

UKS Bankówka Zielonka

OCKK Biedronki SP Chudek

2:5

57

UKS Motława Suchy Dąb

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

3:4

58

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Wilki Godkowo

1:7

59

SP Halinów

SP Święcice

2:3

60

KS Dragons Płoskinia

UKS Chynów Zielona Góra

1:3

61

MLUKS Jedynka Trzebiatów

PUKS Trzebinia

3:2 k

62

UKS Radzevia Radzewo

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

2:4

63

SP 81 Gdańsk

SP 47 Gdynia 

13:0

64

OCKK Biedronki SP Chudek

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

1:2

65

UKS Bankówka Zielonka

UKS Motława Suchy Dąb

1:3

66

UKS Wilki Godkowo

UKS Chynów Zielona Góra

3:1

67

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

KS Dragons Płoskinia

1:2

68

SP Święcice

MLUKS Jedynka Trzebiatów

6:2

69

SP Halinów

PUKS Trzebinia

5:4

70

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

5:4

71

UKS Radzevia Radzewo

OCKK Biedronki SP Chudek

2:3

72

SP 81 Gdańsk

UKS Motława Suchy Dąb

6:5

73

SP 47 Gdynia 

UKS Bankówka Zielonka

1:3

74

Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

UKS Radzevia Radzewo

2:4

75

PUKS Trzebinia

SP 47 Gdynia 

10:0

76

KS Dragons Płoskinia

OCKK Biedronki SP Chudek

1:0

77

SP Halinów

UKS Bankówka Zielonka

3:2

78

UKS Chynów Zielona Góra

UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

2:7

79

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Motława Suchy Dąb

6:0

80

SP Święcice

SP 81 Gdańsk

4:3 k

81

UKS Młode Wilki Zabrodzie I

UKS Wilki Godkowo

2:4

TOP 4

1. UKS Wilki Godkowo

2. UKS Młode Wilki Zabrodzie I

3. UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

4. UKS Chynów Zielona Góra

 

Najlepsze zawodniczki turnieju

Judyta Karmiłowicz (UKS Młode Wilki Zabrodzie I

Antonina Dzika (UKS Wilki Godkowo)

Zuzanna Wojtysiak UKS Chwarzno / SP Nr 48 Gdynia

Gabriela Dunajska (UKS Chynów Zielona Góra

MVP: Martyna Tucka (UKS Wilki Godkowo)

Wyniki w wersji PDF powiększonym

MMM2022 – dziewczęta 2010 i młodsze

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego