Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion


Dzieci 2008 - grafik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 czerwca 2018 05:40

Harmonogram

16.06.2018 (sobota)

ARENA 3: Kamionna

Dzieci 2008 i młodsze


Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik
1 9.30 A2 Olimpia Ossowa Gdańsk A3 SP 5 Garwolin 2 x 10 4:2
2 9.55 A4 UKS Bankówka Zielonka A1 Olimpia Łochów 2 x 10 7:5
3 10.20 C1 UKS Kołaczkowo
C2 SP 27 Gdańsk 2 x 10 4:3






4 11.00 A2 Olimpia Ossowa Gdańsk A4 UKS Bankówka Zielonka 2 x 10 5:6
5 11.25 A1 Olimpia Łochów A3 SP 5 Garwolin 2 x 10 1:2
6 11.50 C3 UKS Jedynka Orzysz
C1 UKS Kołaczkowo 2 x 10 2:10






7 12.30 A3 SP 5 Garwolin A4 UKS Bankówka Zielonka 2 x 10 4:3
8 12.55 A1 Olimpia Łochów A2 Olimpia Ossowa Gdańsk 2 x 10 0:5
9 13.20 C2 SP 27 Gdańsk C3 UKS Jedynka Orzysz
2 x 10 7:0

PRZERWA
10 15.00 D4 Chwarzno Gdynia
D1 MUKS Zielonka 2 x 10 1:8
11 15.25 B3 ULKS Józefina
B1 UKS Zryw Przykona 2 x 10 1:0
12 15.50 D1 MUKS Zielonka D3 KS Dragons Płoskinia
2 x 10 12:0






13 16.30 D3 KS Dragons Płoskinia
D4 Chwarzno Gdynia
2 x 10
1:6

Informujemy, że podczas turnieju będzie możliwość zakupu sprzętu

do unihokeja w atrakcyjnych cenach


Niedziela, 17.06.2018

Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik
PLAY    OFF
19 8.30 UKS Zryw Przykona KS Dragons Płoskinia 2 x 10 11:0
20 8.55 UKS Kołaczkowo Olimpia Łochów 2 x 10 9:2
23 9.20 SP 5 Garwolin SP 27 Gdańsk 2 x 10 3:1
24 9.25 UKS Bankówka Zielonka UKS Jedynka Orzysz 2 x 10 6:0
25 9.50 Olimpia Ossowa Gdańsk UKS Zryw Przykona 2 x 10 1:6
26 10.15 UKS Kołaczkowo Chwarzno Gdynia 2 x 10 9:0
27 10.40 ULKS Józefina SP 5 Garwolin 2 x 10 0:1
28 11.05 MUKS Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 x 10 3:8
29 11.30 UKS Zryw Przykona UKS Kołaczkowo 2 x 10 0:8
30 11.55 Sp 5 Garwolin UKS Bankówka Zielonka 2 x 10 3:5
31 13.25

UKS Zryw Przykona -  SP 5 Garwolin

2 x 10 2:1
32 13.50

FINAŁ

UKS Kołaczkowo-UKS Bankówka Zielonka

2 x 10 8:2
Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2018 12:38
 

PARTNERZY

Kalendarz

listopad 2018
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Facebook