Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion


Dziewczęta 2006 - grafik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 czerwca 2018 05:41

Harmonogram

16.06.2018 (sobota)

ARENA 2: Hala sportowa, ul 1 Maja 47

Dziewczęta 2006 i młodsze


Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik
1 9.00 A2 UKS Zabrodzie A3 SP Brudzew 2 x 10 1:5
2 9.25 A4 SP Chudek A1 SP 3 Łochów 2 x 10 2:1
3 9.50 B2 SP 47 Gdynia B3 Feniks Kramarzyny 2 x 10 0:8
4 10.15 B4 SP Banino B1 UKS Jedynka Orzysz 2 x 10 1:6
5 10.40 A2 UKS Zabrodzie A4 SP Chudek 2 x 10 4:0
6 11.05 A1 SP 3 Łochów A3 SP Brudzew 2 x 10 10:0
7 11.30 B2 SP 47 Gdynia B4 SP Banino 2 x 10 1:2
8 11.55 B1 UKS Jedynka Orzysz B3 Feniks Kramarzyny 2 x 10 5:4
9 12.20 A3 SP Brudzew A4 SP Chudek 2 x 10 10:0
10 12.45 A1 SP 3 Łochów A2 UKS Zabrodzie 2 x 10 4:0
11 13.10 B3 Feniks Kramarzyny B4 SP Banino 2 x 10 2:1
12 13.35 B1 UKS Jedynka Orzysz B2 SP 47 Gdynia 2 x 10 3:0

PRZERWA
13 15.00 C2 Radzevia Radzewo C3 KS Dragons Płoskinia 2 x 10 0:2
14 15.25 C4 SP 3 Trzebinia C1 Chwarzno Gdynia 2 x 10 2:0
15 15.50 D2 Dzikie Gęsi Zielonka D3 Nolet Żabi Róg 2 x 10 3:0
16 16.15 D4 SP 81 Gdańsk D1 SP Baniocha 2 x 10 0:2
17 16.40 C2 Radzevia Radzewo C4 SP 3 Trzebinia 2 x 10 3:1
18 17.05 C1 Chwarzno Gdynia C3 KS Dragons Płoskinia 2 x 10 0:8
19 17.30 D2 Dzikie Gęsi Zielonka D4 SP 81 Gdańsk 2 x 10 3:0
20 17.55 D1 SP Baniocha D3 Nolet Żabi Róg 2 x 10 0:7
21 18.20 C3 KS Dragons Płoskinia C4 SP 3 Trzebinia 2 x 10 2:0
22 18.45 C1 Chwarzno Gdynia C2 Radzevia Radzewo 2 x 10 0:8
23 19.10 D3 Nolet Żabi Róg D4 SP 81 Gdańsk 2 x 10 4:0
24 19.35 D1 SP Baniocha D2 Dzikie Gęsi Zielonka 2 x 10 0:7

Informujemy, że podczas turnieju będzie możliwość zakupu sprzętu

do unihokeja w atrakcyjnych cenach.


Niedziela, 17.06.2018

Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik
PLAY    OFF
25 8.00 SP Brudzew Chwarzno Gdynia 2 x 10 6:0
26 8.25 Feniks Kramarzyny SP Baniocha 2 x 10 7:1
27 8.50 KS Dragons Płoskinia SP 3 Łochów 2 x 10 3:0
28 9.15 SP 47 Gdynia Nolet Żabi Róg 2 x 10 1:4
29 9.40 UKS Jedynka Orzysz SP 81 Gdańsk 2 x 10 5:1
30 10.05 SP Chudek Radzevia Radzewo 2 x 10 0:5
31 10.30 Dzikie Gęsi Zielonka SP Banino 2 x 10 4:1
32 10.55 UKS Zabrodzie SP 3 Trzebinia 2 x 10 1:0
33 11.20 SP Brudzew Feniks Kramarzyny 2 x 10 3:1
34 11.45 KS Dragons Płoskinia Nolet Żabi Róg 2 x 10 2:3
35 12.10 UKS Jedynka Orzysz Radzevia Radzewo 2 x 10 3:1
36 12.35 Dzikie Gęsi Zielonka UKS Zabrodzie 2 x 10 3:1
41 13.00

SP Brudzew

Nolet Żabi Róg

2 x 10 0:4
42 13.25

UKS Jedynka Orzysz

Dzikie Gęsi Zielonka

2 x 10 0:2
43 13.50

SP Brudzew - UKS Jedynka Orzysz

2 x 10 3:2 (k)
044 14.15

FINAŁ

Nolet Żabi Róg - Dzikie Gęsi Zielonka

2 x 10 2:3 (k)
Poprawiony: poniedziałek, 03 września 2018 09:25
 

PARTNERZY

Kalendarz

listopad 2018
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Facebook