Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta


C2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 czerwca 2019 07:21

ARENA 1, ul. Wyspiańskiego 20

Sobota, 15.06.2019

Gospodarz Gość Wynik 
8.30 B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
B3   UKS Jedynka Orzysz
0:2
8.55 A2 UKS Bankówka Zielonka
A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
7:0
9.20 A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
A3 SP 175 Warszawa
3:3
9.45 B1   MUKS Zielonka
B2   UKS Europejczyk Gdańsk
:
10.10   
D1   ULKS Józefina
D4   UKS Fenomen Babimost
:
10.35 D2   SP Chudek
D3   UKS Salezjanie Poznań
:
11.00 C2   SP 3 Trzebinia
C3   SP Święcice
:
11.25 C1   SP Kołaczkowo
C4   Śródmieście Bydgoszcz
:
11.50 B3   UKS Jedynka Orzysz
B1   MUKS Zielonka
:
12.15 B4   UKS Wilki Godkowo
B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
:
12.40 A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
A2 UKS Bankówka Zielonka
:
13.05 A3 SP 175 Warszawa
A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
:
13.30
:
13.55
:
14.20 D2   SP Chudek
D4   UKS Fenomen Babimost :
14.45 D3   UKS Salezjanie Poznań
D1   ULKS Józefina :
15.10 B1   MUKS Zielonka
B4   UKS Wilki Godkowo :
15.35 B2   UKS Europejczyk Gdańsk
B3   UKS Jedynka Orzysz :
16.00 C4   Śródmieście Bydgoszcz
C3   SP Święcice :
16.25 C1   SP Kołaczkowo
C2   SP 3 Trzebinia :
16.50 A2 UKS Bankówka Zielonka
A3 SP 175 Warszawa :
17.15 A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk :
17.40 B4   UKS Wilki Godkowo
B2   UKS Europejczyk Gdańsk :
18.05 B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
B1   MUKS Zielonka :
18.30 D1   ULKS Józefina
D2   SP Chudek :
18.55 D4   UKS Fenomen Babimost
D3   UKS Salezjanie Poznań
:
19.20 C2   SP 3 Trzebinia
C4   Śródmieście Bydgoszcz
:
19.45 C3   SP Święcice
C1   SP Kołaczkowo :
20.10 B2   UKS Europejczyk Gdańsk
B5   Floorball Gorzów Wielkopolski :
20.35 B3   UKS Jedynka Orzysz
B4   UKS Wilki Godkowo
:



:

Niedziela, 16.06.2019

Gospodarz Gość Wynik
P     L     A     Y    O F F :
8.00 B4/D4 A5/E4 :
8.25 CE2 CD2 :
8.50 CC1 CE3 :
9.15 CA2 CC2 :
9.40 CB1 CA3 :
10.05 CD1 CB3 :
10.30 CB2 CD3 :
10.55 CA5/E4/B4/D4 CB5/C4/A4 :
11.20 A1/C3 E2/D2 :
11.45 A2/C2 B1/A3 :
12.10 CE1 C16 :
12.50 B2/D3 C1/E3 :
13.15 D1/B3 E1/C16 :
13.50 A1/C3/E2/D2 B2/D3/C1/E3 :
14.15 A2/C2/B1/A3 D1/B3/E1/4 :
14.50 mecz o 3 miejsce :
15.15 FINAŁ :

Poprawiony: sobota, 15 czerwca 2019 08:06
 

PARTNERZY

OMD 2018

Moje Małe

Mistrzostwa

Polski w Unihokeju

15-16.06.2019

Zgłoszone zespoły

Kalendarz

czerwiec 2019
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Facebook