Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela,
Sieciech, Szwieciech, Świeciech,
Sobiesław

Do końca roku zostało 134 dni.
Zodiak: Lew


C2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 czerwca 2019 07:21

ARENA 1, ul. Wyspiańskiego 20

Sobota, 15.06.2019

Gospodarz Gość Wynik 
8.30 B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
B3   UKS Jedynka Orzysz
0:2
8.55 A2 UKS Bankówka Zielonka
A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
7:0
9.20 A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
A3 SP 175 Warszawa
3:3
9.45 B1   MUKS Zielonka
B2   UKS Europejczyk Gdańsk
0:2
10.10   
D1   ULKS Józefina
D4   UKS Fenomen Babimost
2:2
10.35 D2   SP Chudek
D3   UKS Salezjanie Poznań
2:5
11.00 C2   SP 3 Trzebinia
C3   SP Święcice
0:4
11.25 C1   SP Kołaczkowo
C4   Śródmieście Bydgoszcz
5:2
11.50 B3   UKS Jedynka Orzysz
B1   MUKS Zielonka
2:1
12.15 B4   UKS Wilki Godkowo
B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
1:0
12.40 A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
A2 UKS Bankówka Zielonka
4:5
13.05 A3 SP 175 Warszawa
A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
4:0
13.55

14.20 D2   SP Chudek
D4   UKS Fenomen Babimost 2:2
14.45 D3   UKS Salezjanie Poznań
D1   ULKS Józefina 1:5
15.10 B1   MUKS Zielonka
B4   UKS Wilki Godkowo 0:1
15.35 B2   UKS Europejczyk Gdańsk
B3   UKS Jedynka Orzysz 3:2
16.00 C4   Śródmieście Bydgoszcz
C3   SP Święcice 0:0
16.25 C1   SP Kołaczkowo
C2   SP 3 Trzebinia 2:3
16.50 A2 UKS Bankówka Zielonka
A3 SP 175 Warszawa 1:1
17.15 A4 UKS Refleks Gorzyce Wielkie
A1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0:5
17.40 B4   UKS Wilki Godkowo
B2   UKS Europejczyk Gdańsk 7:1
18.05 B5   Floorball Gorzów Wielkopolski
B1   MUKS Zielonka 1:2
18.30 D1   ULKS Józefina
D2   SP Chudek 2:2
18.55 D4   UKS Fenomen Babimost
D3   UKS Salezjanie Poznań
2:2
19.20 C2   SP 3 Trzebinia
C4   Śródmieście Bydgoszcz
2:0
19.45 C3   SP Święcice
C1   SP Kołaczkowo 4:1
20.10 B2   UKS Europejczyk Gdańsk
B5   Floorball Gorzów Wielkopolski 2:0
20.35 B3   UKS Jedynka Orzysz
B4   UKS Wilki Godkowo
2:3

Niedziela, 16.06.2019

Gospodarz Gość Wynik
P     L     A     Y    O F F
8.00 UKS Bankówka Zielonka SP Kołaczkowo 0:2
8.25 SP Garwolin UKS Salezjanie Poznań 0:5
8.50 UKS Europejczyk Gdańsk UKS Fenomen Babimost 1:0 k
9.15 SP Święcice Olimpia Łochów 1:3
9.40 UKS Chynów Zielona Góra MUKS Zielonka 4:1
10.05 UKS Wilki Godkowo Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4:1
10.30 ULKS Józefina UKS Jedynka Orzysz 4:2
10.55 SP 175 Warszawa SP 3 Trzebinia 3:0
11.20 SP Kołaczkowo UKS Salezjanie Poznań 4:1
11.45 UKS Europejczyk Gdańsk Olimpia Łochów 2:6
12.10 UKS Chynów Zielona Góra UKS Wilki Godkowo 2:3
12.50 ULKS Józefina SP 175 Warszawa 3:1
13.15 Olimpia Łochów SP Kołaczkowo 2:1 k
13.50 UKS Wilki Godkowo ULKS Józefina 4:1




14.50

mecz o 3 miejsce

ULKS Józefina

 

SP Kołaczkowo

 

3:0

15.15

FINAŁ

Olimpia Łochów

 

UKS Wilki Godkowo

 

0:2

Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2019 14:10
 

PARTNERZY

OMD 2018

Moje Małe

Mistrzostwa

Polski w Unihokeju

15-16.06.2019

Zgłoszone zespoły

Kalendarz

sierpień 2019
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Facebook