Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta


D2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 czerwca 2019 08:08

ARENA 2, ul. 1 Maja 47

Sobota, 15.06.2019


Gospodarz Gość Wynik 
8.30 DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II     
DA3   KS Dragons Płoskinia :
8.55 DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka DA2   SP Święcice :
9.20 DB3   UKS Kopla Paczkowo DB1   SP 175 Warszawa :
9.45 DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie :
10.10   
CE1   SP 5 Garwolin CE4   UKS Chynów Zielona Góra
:
10.35 CE2   UKS Kopla Paczkowo CE3   Olimpia Łochów :
11.00 DA3   KS Dragons Płoskinia
DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka :
11.25 DA4   Jedynka Orzysz
DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II :
11.50 DB1   SP 175 Warszawa
DB2   SP Chudek :
12.15 DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie
DB3   UKS Kopla Paczkowo :
12.40 CE4   UKS Chynów Zielona Góra
CE3   Olimpia Łochów :
13.05 CE1   SP 5 Garwolin CE2   UKS Kopla Paczkowo
:
13.30
:
14.30 DB2   SP Chudek
DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie :
14.55 DB3   UKS Kopla Paczkowo
DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I :
15.20 DA4   Jedynka Orzysz DA2   SP Święcice :
15.45 DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka :
16.10 CE3   Olimpia Łochów
CE1   SP 5 Garwolin :
16.35 CE2   UKS Kopla Paczkowo
CE4   UKS Chynów Zielona Góra :
17.00 DB1   SP 175 Warszawa DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I :
17.25 DB2   SP Chudek DB3   UKS Kopla Paczkowo :
17.50 DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka DA4   Jedynka Orzysz :
18.15 DA2   SP Święcice DA3   KS Dragons Płoskinia :
18.40 DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I DB2   SP Chudek :
19.05 DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie DB1   SP 175 Warszawa :
19.30 DA2   SP Święcice DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II :
19.55 DA3   KS Dragons Płoskinia DA4   Jedynka Orzysz :

Niedziela, 16.06.2019


Gospodarz Gość Wynik

P     L     A     Y    O F F
8.00 CB5 CC4 :
8.25 CA5 CE4 :
8.50 CA1 CC3 :
9.15 CA4 CB5/CC4 :
9.40 DA5 DB4 :
10.05 DB5 DA4 :
10.30 DA2 DB3 :
10.55 DA3 DB2 :
11.20 DA1 DA5/B4 :
11.45 DB1 DB5/A4 :
12.35 PRZEGRANI DA5/B4 PRZEGRANI DA5/B4 :
13.00 DA2/B3 DB1/B5/A4 :
13.25 DA1/A5/B4 DB2/A3 :
14.00 mecz o 3 miejsce
:
14.30 FINAŁ
:

Poprawiony: sobota, 15 czerwca 2019 02:54
 

PARTNERZY

OMD 2018

Moje Małe

Mistrzostwa

Polski w Unihokeju

15-16.06.2019

Zgłoszone zespoły

Kalendarz

czerwiec 2019
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Facebook