Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Piątek
6 Grudnia 2019
Mikołajki
Imieniny obchodzą
Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew,
Mikołaj

Do końca roku zostało 26 dni.
Zodiak: Strzelec


D2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 czerwca 2019 08:08

ARENA 2, ul. 1 Maja 47

Sobota, 15.06.2019


Gospodarz Gość Wynik 
8.30 DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II     
DA3   KS Dragons Płoskinia 1:5
8.55 DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka DA2   SP Święcice 0:1
9.20 DB3   UKS Kopla Paczkowo DB1   SP 175 Warszawa 0:2
9.45 DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie 1:0
10.10   
CE1   SP 5 Garwolin CE4   UKS Chynów Zielona Góra
0:2
10.35 CE2   UKS Kopla Paczkowo CE3   Olimpia Łochów 2:1
11.00 DA3   KS Dragons Płoskinia
DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka 4:0
11.25 DA4   Jedynka Orzysz
DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1:0
11.50 DB1   SP 175 Warszawa
DB2   SP Chudek 4:0
12.15 DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie
DB3   UKS Kopla Paczkowo 6:0
12.40 CE4   UKS Chynów Zielona Góra
CE3   Olimpia Łochów 1:2
13.05 CE1   SP 5 Garwolin CE2   UKS Kopla Paczkowo
3:0



14.30 DB2   SP Chudek
DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie 2:7
14.55 DB3   UKS Kopla Paczkowo
DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 0:7
15.20 DA4   Jedynka Orzysz DA2   SP Święcice 2:2
15.45 DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka 3:0
16.10 CE3   Olimpia Łochów
CE1   SP 5 Garwolin 3:3
16.35 CE2   UKS Kopla Paczkowo
CE4   UKS Chynów Zielona Góra 0:3
17.00 DB1   SP 175 Warszawa DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 1:1
17.25 DB2   SP Chudek DB3   UKS Kopla Paczkowo 1:2
17.50 DA1   KS Dziki Gęsi Zielonka DA4   Jedynka Orzysz 1:2
18.15 DA2   SP Święcice DA3   KS Dragons Płoskinia 0:6
18.40 DB4   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I DB2   SP Chudek 8:0
19.05 DB5   UKS Młode Wilki Zabrodzie DB1   SP 175 Warszawa 6:0
19.30 DA2   SP Święcice DA5   Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1:4
19.55 DA3   KS Dragons Płoskinia DA4   Jedynka Orzysz 2:1

Niedziela, 16.06.2019


Gospodarz Gość Wynik

P     L     A     Y    O F F
8.00 (Ch) UKS Gorzyce Wielkie UKS Śródmieście Bydgoszcz 2:4
8.25 (Ch) SP Chudek UKS Kopla Paczkowo 6:2
8.50 Dzikie Gęsi Zielonka UKS Kopla Paczkowo 1:0
9.15 SP Chudek SP Święcice 0:3
9.40 (Ch) Floorball Gorzów Wielkopolski UKS Śródmieście Bydgoszcz 5:1
10.05 UKS Jedynka Orzysz SP 175 Warszawa 1:2
10.30 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II UKS Młode Wilki Zabrodzie 1:5
10.55 KS Dragons Płoskinia KS Dzikie Gęsi Zielonka 3:0
11.20 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
SP Święcice 4:2
11.45 (Ch) UKS Śródmieście Bydgoszcz Sp Chudek 2:3
12.35 UKS Kopla Paczkowo SP Chudek 4:1
13.00 SP 175 Warszawa Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
0:5
13.25 KS Dragons Płoskinia UKS Młode Wilki Zabrodzie 2:0
14.00

mecz o 3 miejsce

SP 175 Warszawa

 

UKS Młode Wilki Zabrodzie

 

1:4

14.30

FINAŁ

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I

 

KS Dragons Płoskinia

 

2:1

Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2019 14:22
 

PARTNERZY

OMD 2018

Moje Małe

Mistrzostwa

Polski w Unihokeju

15-16.06.2019

Zgłoszone zespoły

Kalendarz

grudzień 2019
npwścps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Facebook