Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Czwartek
24 Października 2019
Europejski Dzień Otyłości
Imieniny obchodzą
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja,
Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon

Do końca roku zostało 69 dni.
Zodiak: Skorpion


C2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 czerwca 2019 08:33

ARENA 3, KAMIONNA

SOBOTA, 15.06.2019


Gospodarz Gość Wynik 
9.00 B1   SP Kołaczkowo B4  UKS Wilki Godkowo 6:1
9.25 B2   Aligator Chwarzno Gdynia B3  UKS Bankówka Zielonka 6:3
9.50   
C2   UKS Europejczyk Gdańsk C5   UKS Salezjanie Poznań 2:4
10.15 C3   UKS Jedynka Orzysz C4   Olimpia Łochów 2:6
10.40 A4   UKS Chynów Zielona Góra A3   Podhale Nowy Targ 2:5
11.05 A1   MUKS Zielonka A2   KS Dragons Płoskinia 8:0
11.30 B4   UKS Wilki Godkowo B3   UKS Bankówka Zielonka 4:4
11.55 B1   SP Kołaczkowo B2   Aligator Chwarzno Gdynia 3:6
12.20 C5   UKS Salezjanie Poznań C3   UKS Jedynka Orzysz 5:1
12.45 C1   PUKS Trzebinia C2   UKS Europejczyk Gdańsk 4:5
13.05 A2   KS Dragons Płoskinia
A4   UKS Chynów Zielona Góra
1:13
13.30 A3   Podhale Nowy Targ A1   MUKS Zielonka 3:2
15.00 C3   UKS Jedynka Orzysz C1   PUKS Trzebinia 2:6
15.25 C4   Olimpia Łochów
C5   UKS Salezjanie Poznań 3:3
15.50 B2   Aligator Chwarzno Gdynia B4   UKS Wilki Godkowo 5:2
16.15 B3   UKS Bankówka Zielonka B1   SP Kołaczkowo 1:11
16.40 C2   UKS Europejczyk Gdańsk
C3   UKS Jedynka Orzysz 2:2
17.05 C1   PUKS Trzebinia C4   Olimpia Łochów 2:3
17.30 A1   MUKS Zielonka
A5   UKS Chynów Zielona Góra 2:1
17.55 A2   KS Dragons Płoskinia
A3   Podhale Nowy Targ 0:16
18.20 C4   Olimpia Łochów C2   UKS Europejczyk Gdańsk 5:3
18.45 C5   UKS Salezjanie Poznań C1   PUKS Trzebinia 6:2

NIEDZIELA, 15.06.2019


P     L     A     Y    O F F wynik

Gospodarz
Gość

8.00 UKS Wilki Godkowo UKS Europejczyk Gdańsk 3:6
8.25 Olimpia Łochów KS Dragons Płoskinia 10:2
8.50 UKS Bankówka Zielonka UKS Chynów Zielona Góra 6:2
9.15 MUKS Zielonka PUKS Trzebinia 2:1
9.40 UKS Jedynka Orzysz SP Kołaczkowo 2:7
10.05 Podhale Nowy Targ UKS Europejczyk Gdańsk 7:2
10.30 Olimpia Łochów Aligator Chwarzno Gdynia 8:5
11.25 UKS Salezjanie Poznań UKS Bankówka Zielonka 5:3
11.50 MUKS Zielonka SP Kołaczkowo 2:1
12.15 Podhale Nowy Targ Olimpia Łochów 11:1
12.40 UKS Salezjanie Poznań MUKS Zielonka 1:2



13.30

mecz o 3 miejsce

Olimpia Łochów

 

UKS Salezjanie Poznań

 

4:1

14.00

FINAŁ

Podhale Nowy Targ

 

MUKS Zielonka

 

3:0

Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2019 14:30
 

PARTNERZY

OMD 2018

Moje Małe

Mistrzostwa

Polski w Unihokeju

15-16.06.2019

Zgłoszone zespoły

Kalendarz

październik 2019
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Facebook