Nie ma takiej rzeczy, której wola ludzka, nie byłaby zdolna osiągnąć przez dobrowolne działanie jednostek
połączonych we wspólnym
wysiłku. _Alexander de Tocqueville_

Dzisiaj jest: Piątek
20 Października 2017
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

wtorek, 30 kwietnia 2013 08:17

1. Strona www.stowarzyszenieolimpia.pl udostępniając zawartość serwisu internetowego stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Olimpia"
_07-130 Łochów_ _Wyspiańskiego 20_ stowarzyszenie.olimpia@gmail.com ____REG. 141218362____ ____NIP: 8241752295____ ____KRS: 0000292969____

GMINA ŁOCHÓW

październik 2017