Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion


Puchar Polski w unihokeju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 marca 2014 19:38

Puchar Polski zosta? sfinansowany ze ?rodkw Ministerstwa Sportu, Powiatu W?growskiego oraz Gminy ?ochw.

KLASYFIKACJA KO?COWA - Dziewcz?ta

PozDru?ynaMWRPBramkiPkt
1 KS Dzikie G?si Zielonka 4 4 0 0 19 - 3 12
2 UKS Grdek 4 3 0 1 18 - 9 9
3 UKS Jedynka Orzysz 4 2 0 2 13 - 18 6
4 LUKS Nolet ?abi Rg 4 0 1 3 4 - 12 1
5 SP 3 Trzebinia 4 0 1 3 4 - 16 1
6 SP Grygrw 0 0 0 0 0 - 0 0

KLASYFIKACJA KO?COWA - CH?OPCY

1. SP 175 WARSZAWA

2. UKS BANKWKA ZIELONKA

3. ULKS OLIMPIA ?OCHW

4. UKS JEDYNKA ORZYSZ

5. SP ?WI?CICE

6. UKS ZRYW PRZYKONA

7. SP 3 TRZEBINIA

8. SP GRYGRW

Ch?opcy

GRUPA A

GRUPA B

1

ULKS Olimpia ?ochw

UKS Zielonka Bankwka

2

UKS Jedynka Orzysz

SP 175 Warszawa

3

UKS Zryw Przykona

SP 3 Trzebinia

4

SP ?wi?cice

SP Grygrw

Dziewcz?ta

1

UKS Jedynka Orzysz

2

LUKS Nolet ?abi Rg

3

KS Dzikie G?si Zielonka

4

SP 3 Trzebinia

5

UKS Grdek

Sobota, 21.06.2014

godzina

wynik

1

10.00

UKS Jedynka Orzysz

*

SP 3 Trzebinia

4:3

2

10.30

UKS Zielonka Bankwka

*

SP Grygrw

11:0

3

11.00

Olimpia ?ochw

*

SP ?wi?cice

4:0

4

11.30

SP 175 Warszawa

*

SP 3 Trzebinia

4:0

5

12.00

Nolet ?abi Rg

*

Dzikie G?si Zielonka

0:5

6

12.30

Jedznka Orzysz

*

UKS Zryw Przykona

5:1

7

13.00

SP 3 Trzebinia

*

UKS Grdek

0:7

8

13.30

Zielonka Bankwka

*

SP 175 Warszawa

1:2

9

14.00

SP Grygrw

*

SP 3 Trzebinia

3:0

10

14.30

SP ?wi?cice

*

UKS Zryw Przykona

2:2

11

15.00

Olimpia ?ochw

*

Jedynka Orzysz

5:2

12

15.30

UKS Jedynka Orzysz

*

Nolet ?abi Rg

3:2

13

16.00

SP 175 Warszawa

*

SP Grygrw

5:0

14

16.30

SP 3 Trzebinia

*

Zielonka Bankwka

0:9

15

17.00

UKS Grdek

*

Dzikie G?si Zielonka

1:4

16

17.30

UKS Zryw Przykona

*

Olimpia ?ochw

1:4

17

18.00

Jedynka Orzysz

*

SP ?wi?cice

7:3

22.06.2014 /niedziela/

18

8.00

Nolet ?abi Rg

*

UKS Grdek

1:3

19

8.30

Dzikie G?si Zielonka

*

SP 3 Trzebinia

4:0

20

9.00

Olimpia?ochw

*

Zielonka Bankwka

3:3, d. 0:1

21

9.30

SP 175 Warszawa

*

Jedynka Orzysz

3:0

22

10.00

UKS Zryw Przykona

*

SP 3 Trzebinia

0:0 k. 1:0

23

10.30

SP Grygrw

*

SP ?wi?cice

3:5

24

11.00

Dzikie G?si Zielonka

*

UKS Jedynka Orzysz

6:2

25

11.30

SP 3 Trzebinia

*

Nolet ?abi Rg

1:1

26

12.00

SP 3 Trzebinia

*

SP Grygrw

1:0

27

12.30

UKS Zryw Przykona

*

SP ?wi?cice

1:2

28

13.00

UKS Grdek

*

UKS Jedynka Orzysz

7:4

29

13.30

Olimpia ?ochw

*

UKS Jedynka Orzysz

3:1

30

14.00

Bankwka Zielonka

*

SP 175 Warszawa

0:1

Puchar Polski zosta? sfinansowany ze ?rodkw Ministerstwa Sportu, Powiatu W?growskiego oraz Gminy ?ochw.

Poprawiony: środa, 06 kwietnia 2016 18:57
 

PARTNERZY

Kalendarz

listopad 2018
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Facebook