Misja

Nie ma takiej rzeczy, ktrej wola ludzka, nie by?aby zdolna osi?gn?? przez dobrowolne dzia?anie jednostek
po??czonych we wsplnym
wysi?ku. _Alexander de Tocqueville_

Menu witryny

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Środa
13 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec


MLU2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 20:01

I runda
21.04.2017

godzina gospodarz go?? wynik
1 18.30 AZS Warszawa * Zieloni Zielonka 0:3
2 19.10 heFALUNpy * Grubi i grubsi 3:1
3 19.50 ULKS Jzefina * AZS Warszawa 4:2
4 20.30 Grubi i grubsi * Zieloni Zielonka 7:6
5 21.10 AZS Warszawa * heFALUNpy 0:4
6 21.50 Grubi i grubsi * ULKS Jzefina 1:2
7 22.30 Zieloni Zielonka * heFALUNpy 5:7


Poz Dru?yna M W P RZ RP Bramki Pkt
1 heFALUNpy 3 3 0 0 0 14-6 9
2 ULKS Jzefina 2 2 0 0 0 6-3 6
3 Grubi i grubsi 3 1 2 0 0 9-11 3
4 Zieloni Zielonka 3 1 2 0 0 13-16 3
5 AZS Warszawa 3 0 3 0 0 2-11 0


II runda - 12.05.2017

godzina gospodarz go?? wynik
1 19.10 ULKS Jzefina * Grubi i grubsi 6:3.
2 19.50 Zieloni Zielonka * AZS Warszawa 7:1.
3 20.30 Grubi i grubsi * heFALUNpy 4:3.
4 21.10 ULKS Jzefina * Zieloni Zielonka 3:5.
5 21.50 AZS Warszawa * Grubi i grubsi 2:4.
6 22.30 heFALUNpy * ULKS Jzefina

2:2.

Poz Dru?yna M W P R Bramki Pkt
1 heFALUNpy 5 3 1 1 19-12. 10
2 ULKS Jzefina 5 3 1 1 17-13. 10
3 Zieloni Zielonka 5 3 2 0 25-20. 9
4 Grubi i grubsi 6 3 3 0 20-22. 9
5 AZS Warszawa 5 0 5 0 5-22. 0


Klasyfikacja strzelcw


bramka asysta
1 Skura Micha? 1 8 9
2 Skura Kacper 9 9
3 Cymer Piotr 7 1 8
4 Miszczuk Karol 3 4 7
5 Skura Dawid 5 1 6
6 Truszkowski Mateusz 4 2 6
7 Ogonowski Pawe? 2 3 5
8 Kowalski Mateusz 4 1 5
9 Marsza? Grzegorz 4 1 5
10 Banasiewicz Kamil 3 2 5
11 Luba?ski Micha? 3 2 5
12 Antoniak Mateusz 3 1 4
13 Szyszko Rafa? 4 4
14 Guzek Rafa? 2 2 4
15 Suchecki Mateusz 2 1 3
16 Pabis Katarzyna 3 3
17 Kali?ski Maciej 1 2 3
18 Kruk Grzegorz 1 2 3
19 Ragovik Dzianis 3 3
20 Rabi?ski Marcin 1 1 2
21 Rydzewski Jan 1 1 2
22 Sternicki Sebastian 2 2
23 Sternicki Jakub 2 2
24 Marchlewski Kacper 1 1 2
25 Sobczak Pawe? 1 1 2
26 Laskowski Mateusz 1 1 2
27 Sie?ko Micha? 1 1 2
28 Sjka Tomasz 1 1 2
29 Kruk ?ukasz 2 2
30 Gajda Szymon 2 2
31 Chech?acz Piotr 2 2
32 Filipowicz Emil 2 2
33 Abramczyk Piotr 1 1
34 Kowalski Hubert 1 1
35 Dmowski Patryk 1 1
36 Abramczyk Igor 1 1
37 Mole? Krystian 1 1
38 Wierzcho?owski Kacper 1 1
39 Baran Damian 1 1
40 Chrupek Pawe? 1 1
41 Zaremba Micha? 1 1
42 Gajewski Bart?omniej 1 1
43 Majewski Piotr 1 1
44 Buza Emil 1 1
45 Marchlewski Piotr 1 1
46 Jarosz Jakub 1 1
47 Wierzbicki Micha? 1 1
48 Kalilnowski Bart?omniej 1 1
49 Kuja?owicz Piotr 1 1
50 Abramczyk Piotr 1 1
51 Rybacki Krzysztof 1 1
52 Sadolewski Mateusz 1 1
53 Sadolewski ?ukasz 1 1
Poprawiony: środa, 17 maja 2017 13:30
 

Sponsorzy

GMINA ?OCHW
Reklama

Kalendarz

grudzień 2017
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Facebook