Misja

Nie ma takiej rzeczy, której wola ludzka, nie byłaby zdolna osiągnąć przez dobrowolne działanie jednostek
połączonych we wspólnym
wysiłku. _Alexander de Tocqueville_

Kalendarium


Dzisiaj jest: Piątek
20 Października 2017
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga


MLU2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 20:01

 

 

I runda
21.04.2017

godzina gospodarz gość wynik
1 18.30 AZS Warszawa * Zieloni Zielonka 0:3
2 19.10 heFALUNpy * Grubi i grubsi 3:1
3 19.50 ULKS Józefina * AZS Warszawa 4:2
4 20.30 Grubi i grubsi * Zieloni Zielonka 7:6
5 21.10 AZS Warszawa * heFALUNpy 0:4
6 21.50 Grubi i grubsi * ULKS Józefina 1:2
7 22.30 Zieloni Zielonka * heFALUNpy 5:7

 


Poz Drużyna M W P RZ RP Bramki Pkt
1 heFALUNpy 3 3 0 0 0 14-6 9
2 ULKS Józefina 2 2 0 0 0 6-3 6
3 Grubi i grubsi 3 1 2 0 0 9-11 3
4 Zieloni Zielonka 3 1 2 0 0 13-16 3
5 AZS Warszawa 3 0 3 0 0 2-11 0

 


II runda - 12.05.2017

godzina gospodarz gość wynik
1 19.10 ULKS Józefina * Grubi i grubsi 6:3.
2 19.50 Zieloni Zielonka * AZS Warszawa 7:1.
3 20.30 Grubi i grubsi * heFALUNpy 4:3.
4 21.10 ULKS Józefina * Zieloni Zielonka 3:5.
5 21.50 AZS Warszawa * Grubi i grubsi 2:4.
6 22.30 heFALUNpy * ULKS Józefina

2:2.

 

Poz Drużyna M W P R Bramki Pkt
1 heFALUNpy 5 3 1 1 19-12. 10
2 ULKS Józefina 5 3 1 1 17-13. 10
3 Zieloni Zielonka 5 3 2 0 25-20. 9
4 Grubi i grubsi 6 3 3 0 20-22. 9
5 AZS Warszawa 5 0 5 0 5-22. 0

 


 

Klasyfikacja strzelców


bramka asysta
1 Skura Michał 1 8 9
2 Skura Kacper 9 9
3 Cymer Piotr 7 1 8
4 Miszczuk Karol 3 4 7
5 Skura Dawid 5 1 6
6 Truszkowski Mateusz 4 2 6
7 Ogonowski Paweł 2 3 5
8 Kowalski Mateusz 4 1 5
9 Marszał Grzegorz 4 1 5
10 Banasiewicz Kamil 3 2 5
11 Lubański Michał 3 2 5
12 Antoniak Mateusz 3 1 4
13 Szyszko Rafał 4 4
14 Guzek Rafał 2 2 4
15 Suchecki Mateusz 2 1 3
16 Pabis Katarzyna 3 3
17 Kaliński Maciej 1 2 3
18 Kruk Grzegorz 1 2 3
19 Ragovik Dzianis 3 3
20 Rabiński Marcin 1 1 2
21 Rydzewski Jan 1 1 2
22 Sternicki Sebastian 2 2
23 Sternicki Jakub 2 2
24 Marchlewski Kacper 1 1 2
25 Sobczak Paweł 1 1 2
26 Laskowski Mateusz 1 1 2
27 Sieńko Michał 1 1 2
28 Sójka Tomasz 1 1 2
29 Kruk Łukasz 2 2
30 Gajda Szymon 2 2
31 Chechłacz Piotr 2 2
32 Filipowicz Emil 2 2
33 Abramczyk Piotr 1 1
34 Kowalski Hubert 1 1
35 Dmowski Patryk 1 1
36 Abramczyk Igor 1 1
37 Moleń Krystian 1 1
38 Wierzchołowski Kacper 1 1
39 Baran Damian 1 1
40 Chrupek Paweł 1 1
41 Zaremba Michał 1 1
42 Gajewski Bartłomniej 1 1
43 Majewski Piotr 1 1
44 Buza Emil 1 1
45 Marchlewski Piotr 1 1
46 Jarosz Jakub 1 1
47 Wierzbicki Michał 1 1
48 Kalilnowski Bartłomniej 1 1
49 Kujałowicz Piotr 1 1
50 Abramczyk Piotr 1 1
51 Rybacki Krzysztof 1 1
52 Sadolewski Mateusz 1 1
53 Sadolewski Łukasz 1 1
Poprawiony: środa, 17 maja 2017 13:30
 

Kontakt

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Olimpia"
_07-130 Łochów_ _Wyspiańskiego 20_ stowarzyszenie.olimpia@gmail.com ____REG. 141218362____ ____NIP: 8241752295____ ____KRS: 0000292969____

Sponsorzy

GMINA ŁOCHÓW
Reklama

Kalendarz

październik 2017
npwścps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Facebook