Inicjatywy i wydarzenia Stowarzyszenia Olimpia w Łochowie

Zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach sportowych, które już od lat integrują mieszkańców Łochowa i okolic! Stowarzyszenie Olimpia organizuje liczne turnieje, zawody i inicjatywy promujące aktywny tryb życia, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wspólnie tworzymy przestrzeń do rywalizacji, zabawy oraz budowania sportowych pasji. Dołącz do nas i bądź częścią rosnącej społeczności sportowej w naszym mieście!

Moje małe Mistrzostwa Polski w Unihokeju

Półfinał mistrzostw Polski w Unihokeju

Płfinał. mistrzostw polski w Unihokeju

Mikro Granty Sportowe

Rządowy program KLUB

Stowarzyszenie Olimpia uczestniczy w programie, aby promować aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży oraz „wyrównywać szanse” poprzez łatwiejszy dostęp do sportu. Dzięki wsparciu finansowemu i współpracy z Ministerstwem Sportu, możemy rozwijać naszą ofertę zajęć, wspierać lokalne talenty i lepiej wykorzystywać infrastrukturę sportową w Łochowie. Program pomaga nam także inwestować w rozwój młodych sportowców oraz zwiększać zaangażowanie społeczności lokalnej, co przekłada się na trwały rozwój sportu w naszym regionie.

Aktywnie po zdrowie

Klub 100 Olimpii Łochów

Klub100

Partnerzy strategiczni Stowarzyszenia Olimpia

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom Stowarzyszenia Olimpia za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie w organizację wydarzeń sportowych w Łochowie. Państwa pomoc finansowa, organizacyjna oraz udział w naszych inicjatywach pozwalają nam promować aktywność fizyczną i budować silną więź lokalnej społeczności. Dzięki Wam każde wydarzenie jest sukcesem, który zapada w pamięć mieszkańców. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę!

Z wyrazami wdzięczności,
Zarząd Stowarzyszenia Olimpia