Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion


Stowarzyszenie Olimpia
Dzia?ania 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 września 2017 04:36

Zapraszamy na zaj?cia

Zaj?cia unihokeja dla ch?opcw

od 5 roku ?ycia

wtorek/pi?tek 17.00 - 18.30.

Wyjazdy na basen do Wyszkowa

- nauka i doskonalenie p?ywania

poniedzia?ek, 16.00 - 19.30

(od 2 pa?dziernika)

Zaj?cia sportowo-rekreacyjne

dla dzieci

czwartek, 15.00 - 16.30

Poprawiony: środa, 06 września 2017 13:23
 
Czech Open 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 sierpnia 2017 11:19

Najwi?ksza unihokejowa impreza w Europie za nami. Wzi??o w niej udzia?
248 dru?yn z 19 krajw.


Olimpia ?ochw - IBK Here For Beer (Estonia) 5:2

Bramki: Krystian Mole? x2, Kacper Wierzcho?owski x2, Sebastian Sternicki

Florbalov kola Plze? (Czechy) - Olimpia ?ochw 1:1

Bramki: Micha? Skura

Olimpia ?ochw - ASK Lovosice - LFP (Czechy) 4:3

Bramki: Piotr Kaniuk, Kacper Wierzcho?owski, ?ukasz Sadolewski, Micha? Skura

1/32 fina?u SKV (Czechy) - Olimpia ?ochw 8:3

Bramki: Grzegorz Marsza? x2, Kacper Skura.

A w mi?dzyczasie ... znale?li?my czas na relaks



Poprawiony: niedziela, 20 sierpnia 2017 11:54
 
PUCHAR POLSKI 2017 harmonogram PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 czerwca 2017 15:09

ARENA 1, ul. Wyspia?skiego
Sobota, 17.06.2017
Czas Gospodarz Go?? Wynik
10.00 Aligator UKS Chwarzno Gdynia SP 5 Garwolin 4:0
10.25 UKS Zryw Przykona UKS Orl?ta Warszawa 4:0
10.50 KS Dragons P?oskinia ZS Baniocha 14:0
11.15 SP Swi?cice UKS Bankwka Zielonka 2:4
11.40 UKS Trolik Opole UKS Ko?aczkowo 2:6
12.05 ULKS Olimpia ?ochw SP 175 Warszawa 1:1
12.30 SP 5 Garwolin UKS Zryw Przykona 0:7
12.55 UKS Nolet ?abi Rg UKS Orl?ta Warszawa 5:2
13.15 KS Dragons P?oskinia SP Swi?cice 4:2
13.40 UKS Bankwka Zielonka ZS Baniocha 15:0
14.05 SP 175 Warszawa UKS Ko?aczkowo 1:0
14.30 ULKS Olimpia ?ochw UKS Trolik Opole 6:3
14.55 Aligator UKS Chwarzno Gdynia UKS Zryw Przykona 2:3
15.20 SP 5 Garwolin UKS Nolet ?abi Rg 5:3
15.45 UKS Bankwka Zielonka KS Dragons P?oskinia 1:1
16.10 ZS Baniocha SP Swi?cice 0:8
16.35 UKS Orl?ta Warszawa SP 5 Garwolin 0:3
17.00 UKS Nolet ?abi Rg Aligator UKS Chwarzno Gdynia 0:3
17.25 UKS Trolik Opole SP 175 Warszawa 2:6
17.50 UKS Ko?aczkowo ULKS Olimpia ?ochw 2:3
18.15 UKS Orl?ta Warszawa Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4:3
18.40 UKS Zryw Przykona UKS Nolet ?abi Rg 4:0
Niedziela, 18.06.2017
Czas Gospodarz Go?? Wynik

P L A Y O F F
9.00 C2 UKS Dragona P?oskinia B5 UKS Orl?ta Warszawa 7:0
9.25 B4 UKS Nolet ?abi Rg A3 UKS Ko?aczkowo 1:2
9.50 A2 ULKS Olimpia ?ochw C3 SP Swi?cice 0:7
10.15 B2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia
A4 UKS Trolik Opole 5:1
10.40 C4 ZS Baniocha B3 SP 5 Garwolin 1:2
11.05 A1 SP 175 Warszawa C2/B5 Dragon Ploskinia 0:1
11.30 B4/A3 UKS Ko?aczkowo B1 UKS Zryw Przykona 1:2
12.00 A2/C3 SP Swi?cice B2/A4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2:2 (0:1k)
12.30 C1 UKS Bankwka Zielonka C4/B3 SP 5 Garwolin 5:0
13.00 A1/C2/B5 UKS Dragons P?oskinia B4/A3/B1 UKS Zryw Przykona 0:1
13.30 A2/C3/B2/A4Aligator UKS Chwarzno Gdynia C1/C4/B3 UKS Bankwka Zielonka 2:4
14.00 o 3 miejsce UKS Dragons P?oskinia - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 7:2
14.30 UKS Bankwka Zielonka - UKS Zryw Przykona 1:1 (1:0k)
15.15 Zako?czenie Hala Sportowa Wyspia?skiego 20

ARENA 2, ul. 1 maja 47.
Sobota, 17.06.2017
10.00 UKS Bankwka Zielonka MUKS Zielonka 7:1
10.30 UKS Ko?aczkowo SP 27 Gda?sk 0:5
11.00 UKS Zryw Przykona SP 5 Garwolin 3:0
11.30 ULKS Olimpia ?ochw UKS Nolet ?abi Rg 3:7
12.00 SP 2 Bydgoszcz UKS Bankwka Zielonka 1:4
12.30 SP 5 Garwolin UKS "?rdmie?cie" MDK 4 Bydgoszcz 2:1
13.00 UKS Ko?aczkowo UKS Nolet ?abi Rg 4:8
13.30 Aligator UKS Chwarzno Gdynia UKS Zryw Przykona 1:6
14.00 obiad Hala sportowa ul. Wyspia?skiego 20
15.30 MUKS Zielonka SP 2 Bydgoszcz 5:0
16.00 SP 27 Gda?sk ULKS Olimpia ?ochw 7:0
16.30 SP 5 Garwolin Aligator UKS Chwarzno Gdynia 9:1
17.00 UKS "?rdmie?cie" MDK 4 Bydgoszcz UKS Zryw Przykona 1:1
17.30 ULKS Olimpia ?ochw UKS Ko?aczkowo 2:4
18.00 UKS Nolet ?abi Rg SP 27 Gda?sk 5:1
18.30 UKS "?rdmie?cie" MDK 4 Bydgoszcz Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5:0
Niedziela, 18.06.2017
Czas Gospodarz Go?? Wynik
P L A Y O F F
9.00 C2 MUKS Zielonka B4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5:1
9.25 A4 ULKS Olimpia ?ochw B3 UKS "?rdmie?cie" MDK 4 Bydgoszcz 0:5
9.50 A3 UKS Ko?aczkowo C3 SP 2 Bydgoszcz 3:0
10.15 A1 UKS Nolet ?abi Rg MUKS Zielonka 2:4
10.40 A4/B3 UKS ?rdmie?cie MDK Bydgoszcz B2 SP 5 Garwolin 1:5
11.05 A2 SP 27 Gda?sk C1 UKS Bankowka Zielonka 1:1 (1:0k)
11.30 A3/C3 Ko?aczkowo B1 UKS Zryw Przykona 1:2
11.55 A1/C2/B4 MUKS Zielonka A4/B3/B2 SP Garwolin 2:1
12.25 A2/C1 SP 27 Gda?sk A3/C3/B1 UKS Zryw Przykona 1:3
13.00 o 3 miejsce SP 5 Garwolin -- SP 27 Gdansk 2:2 (0:1 k)
13.25 fina? MUKS Zielonka -- UKS Zryw Przykona 2:1

PARTNER


Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 14:09
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 18

PARTNERZY

Kalendarz

listopad 2018
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Facebook