Misja

"Nie ma bowiem takiej rzeczy, której wola ludzka nie byłaby w stanie osiągnąć przez dobrowolne działania jednostek połączonych we wspólnym wysiłku".

Alexis de Tocqueville

Projekty

Kalendarium


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion


Chłopcy 2006 - grafik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 czerwca 2018 05:38

monogram

16.06.2018 (sobota)

ARENA 1: Hala sportowa, ul Wyspiańskiego 20

CHŁOPCY 2006 i młodsi

 


Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik
1
8.55 A4 Kokociniec 67 Katowice A1 UKS Bankówka Zielonka 2 x 10 0:6
2
9.20 C2 SP 3 Trzebinia
C3 UKS Kołaczkowo
2 x 10 0:7
3
9.45 C4 SP Święcice
C1 Olimpia Łochów
2 x 10 4:0
4
10.35 A1 UKS Bankówka Zielonka A3 SP 5 Garwolin 2 x 10 11:1
5
11.00 C2 SP 3 Trzebinia
C4 SP Święcice
2 x 10 0:5
6
11.25 C1 Olimpia Łochów
C3 UKS Kołaczkowo
2 x 10 2:1
7
11.50 A3 SP 5 Garwolin A4 Kokociniec 67 Katowice 2 x 10 0:2
9
12.40 C3 UKS Kołaczkowo
C4 SP Święcice
2 x 10 0:8
12 13.05 C1 Olimpia Łochów
C2 SP 3 Trzebinia
2 x 10 4:1
13 13.30 E2 SP Baniocha E3 SP 175 Warszawa II 2 x 10 1:3






15 14.20 B2 SP Chudek B3 UKS Śródmieście Bydgoszcz 2 x 10 2:3
16 14.45 B4 Nolet Żabi Róg B1 MUKS Zielonka
2 x 10 3:3
17 15.10 D2 Chwarzno Gdynia D3 SP 175 Warszawa 2 x 10 1:1
18 15.35 D4 KS Dragons Płoskinia D1 UKS Jedynka Orzysz 2 x 10 4:1
19 16.00 B2 SP Chudek
B4 Nolet Żabi Róg
2 x 10 1:5
20 16.25 B1 MUKS Zielonka
B3 UKS Śródmieście Bydgoszcz
2 x 10 6:0
21 16.50 D2 Chwarzno Gdynia D4 KS Dragons Płoskinia 2 x 10 4:3
22 17.15 D1 UKS Jedynka Orzysz D3 SP 175 Warszawa 2 x 10 1:3
23 17.40 E2 SP Baniocha E4 Refleks Gorzyce Wielkie 2 x 10 3:2
25 18.30 B3 UKS Śródmieście Bydgoszcz
B4 Nolet Żabi Róg
2 x 10

1:5

26 18.55 B1 MUKS Zielonka B2 SP Chudek
2 x 10 8:2
27 19.20 D3 SP 175 Warszawa D4 KS Dragons Płoskinia 2 x 10 1:2
28 19.45 D1 UKS Jedynka Orzysz D2 Chwarzno Gdynia 2 x 10 1:10
29 20.10 E3 SP 175 Warszawa II E4 Refleks Gorzyce Wielkie 2 x 10 2:1

Informujemy, że podczas turnieju będzie możliwość zakupu sprzętu do unihokeja w atrakcyjnych cenach

 

NIEDZIELA

17.06.2018


Czas Gospodarz Gość Czas gry Wynik

PLAY  OFF
31 8.00 UKS Bankówka Zielonka
UKS Kołaczkowo
2 x 10 4:1
32 8.25 SP Baniocha KS Dragons Płoskinia 2 x 10 1:5
33 8.50 Nolet Żabi Róg SP 175 Warszawa I 2 x 10 1:2 (k)
34 9.15 SP Święcice
Refleks Gorzyce Wielkie 2 x 10 4:3 (k)
35 9.40 Kokociniec 67 Katowice Olimpia Łochów
2 x 10 2:1
36 10.05 MUKS Zielonka SP 5 Garwolin
2 x 10 0:1
37 10.30 Chwarzno Gdynia UKS Śródmieście Bydgoszcz 2 x 10 7:2
38 10.55 SP 175 Warszawa II SP Chudek 2 x 10 4:0
39 11.20 UKS Bankówka Zielonka KS Dragons Płoskinia 2 x 10 3:0
40 11.45 SP 175 Warszawa I SP Święcice 2 x 10 1:2
41 12.10 Kokociniec 67 Katowice SP 5 Garwolin 2 x 10 4:2
42 12.35 Chwarzno Gdynia SP 175 Warszawa II 2 x 10 6:0
43 13.00 UKS Jedynka Orzysz SP 3 Trzebinia 3 x 10 4:5
45 14,00

UKS Bankówka Zielonka

SP Święcice

2 x 10 3:0
46 14.25

Kokociniec 67 Katowice

Chwarzno Gdynia

2 x 10 0:5
47 14.50 o 3 miejsce SP Święcice - Kokociniec 67 Katowice 2 x 10 3:1
48 15.15

FINAŁ

UKS Bankówka Zielonka - Chwarzno Gdynia

2 x 10 6:0

Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2018 12:37
 

PARTNERZY

Kalendarz

listopad 2018
npwścps
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Facebook